Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Po použití MMTY Diamond nenajede - prosím o pomoc, zůstanu na úvodní obrazovce

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Zdravím,
    rozhodl jsem se, že opustím ofiku ROM a vrhnu se na eržiku. HARD SPL proběhlo v pořadku, mám verzi 1.40 Oli, mpak jsem dle návodu chtěl telefon zformátovat pomocí softu MMTY, postupoval jsem přesně podle návodu, napsalo to nějaký error na nějakém bloku. Teď po soft i hard resetu telefon zustane zamrzly na uvodni obrazovce kde vidím pouze "TOUCH diamond" a končím, ani ty červené nesmysly nevidím, mám v kompu táhle ROMKY ale každá mi na poklepaní na *.exe napíše chybu "Správna inicializace se nepovedla, ukončete program". Do teleofu se taky nedostanu, abych do něj nahrál dimaming.nbh. Je to na servis nebo se to dá nějak obejít, díky za každou pomocnou díky
    Odpovídat lze po přihlášení

spen_ce4you
    Guest

Takze ted dej Vol - a tlacitko reset a nech to pripojene stale na USB. Melo by tam pak skocit obrazovka jako byla pri tom formatu v MTTY no a ty das jen instalovat Erziku, ted uz by ti to ten mobil melo najit a je to

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

No to je prave to ze me ta isntalacka nejede, napise to tu chybu jakmile poklepu na ten exe soubor. Mozna je chyba u me ve windowsech, mam stahnutou i jinou verzi erziky a taky ta sama chyba "Správna inicializace aplikace(0xc0000135) se nezdarila, tlačítkem OK můžete ukončit program"

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od Vascha84
    No to je prave to ze me ta isntalacka nejede, napise to tu chybu jakmile poklepu na ten exe soubor. Mozna je chyba u me ve windowsech, mam stahnutou i jinou verzi erziky a taky ta sama chyba "Správna inicializace aplikace(0xc0000135) se nezdarila, tlačítkem OK můžete ukončit program"
    Jestli chceš poradit popiš celý postup jak to děláš.A ne typu nejaký exe atd.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Tak jsem kapku hledal a chyba byla v tom, že jsem v PC neměl nainstalovaný .NET FRAMEWORK, už instaluju. ALe i ta děkuji za snahu pomoct.

Podobná témata

1. Počasí ve městě na úvodní obrazovce
    Od Dan Matt v sekci Touch2
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 25-02-2013, 20:19
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-05-2010, 18:16
  3. Hodiny na úvodní obrazovce - změna vzhledu
    Od Johnny83_ce4you v sekci HD2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-01-2010, 11:53