Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

NEJ TEMATA NA KAZDY MESIC

Eloherd (88)|30.12.2004 02:05
Zboznuju tematka :) sem tam se mrknu co je novyho, ale vetsinou jen na krajinky.. mou zalibou jsou prave krajiny, fotografovani a zvirata ve volne prirode.. tudiz PRIRODA jsou tematka pro mne :) Az nekdy nejaky udelam, reknu a dam na net :) at muzete kritizovat :D
marosh_ce4you (102)|9.2.2005 21:22
je to fajn jen že pan limon je asi natolik znechucen neuspěchem jeho stránek že do nich dal pro jistotu 2 počítadla top listu...-jen tak pro jistotu... ;)
tak že až k němu půjdete a budete obdivovat mistrovu návštěvnost tak ji vydělte dvěma protože tohle se fakt nedělá... Aby toho nebylo málo tak do těchto stránek umístil i počítadlo an úplně jiné stránky.....
Nechápu to ale myslím si že limon asi nepochopil funkci měřičů návštěvnosti....
PS: bohužel sem nejde vložit ukázka onoho zdrojového kódu ale každý kdo ví o co jde si ho v jeho zdrojovém kódu jistě najde... ;)
.......a nedivil bych se kdyby na každé stránce........
limon (148)|9.2.2005 21:47
[QUOTE="marosh"]je to fajn jen že pan limon je asi natolik znechucen neuspěchem jeho stránek že do nich dal pro jistotu 2 počítadla top listu...-jen tak pro jistotu... ;)
tak že až k němu půjdete a budete obdivovat mistrovu návštěvnost tak ji vydělte dvěma protože tohle se fakt nedělá... Aby toho nebylo málo tak do těchto stránek umístil i počítadlo an úplně jiné stránky.....
Nechápu to ale myslím si že limon asi nepochopil funkci měřičů návštěvnosti....
PS: bohužel sem nejde vložit ukázka onoho zdrojového kódu ale každý kdo ví o co jde si ho v jeho zdrojovém kódu jistě najde... ;)
.......a nedivil bych se kdyby na každé stránce........[/QUOTE]

To horni pocitadlo je tam umistene jen proto, ze kdyz vypadne stranka (databaze) - je to nastavene tak, ze se vygeneruje pokud bude za hodinu urcity pristup na stanky) abych vedel o kolik lidi jsem prisel a kolik mam reklamovat svymu poskytovateli. Je to umistene nad pripojenim do databaze. A i kdybys umistil tisic pocitadel na jednu stramku tak tio zapocte stejne jen jeden pristup. Zaznamenava to IP adresu (precti si to v toplistu). Ale asi tvuj malej mozecek tolik informaci nepobere. Tvoje zavist me opravdu fascinuje. Ze jste zrusili svoje forum...ja rikal ze je na .....
PS jeste jsem chtel rict, ze potrebujes odbornou pomoc.....nech se lecit
marosh_ce4you (102)|9.2.2005 22:05
no a jak se vylžeš z toho počítadla na jiný stránky?? A rád bych tě upozornil že cholerici jako ty by se měli mírnit ve výrazech....-myslim že svým posledním ppříspěvkem sem tě nijak nenapadl a podle mého názoru ani křivě neobvinil tak že bych si vyprošoval ty tvoje urážky... díky...
S pozdravem marek
limon (148)|9.2.2005 22:08
[QUOTE="marosh"]no a jak se vylžeš z toho počítadla na jiný stránky?? A rád bych tě upozornil že cholerici jako ty by se měli mírnit ve výrazech....-myslim že svým posledním ppříspěvkem sem tě nijak nenapadl a podle mého názoru ani křivě neobvinil tak že bych si vyprošoval ty tvoje urážky... díky...
S pozdravem marek[/QUOTE]

S toho se nevylzu...nejsem ty....To je jen takovy mensi financni prinos...nejak se stranky museji financovat
limon (148)|9.2.2005 22:09
[QUOTE="marosh"]no a jak se vylžeš z toho počítadla na jiný stránky?? A rád bych tě upozornil že cholerici jako ty by se měli mírnit ve výrazech....-myslim že svým posledním ppříspěvkem sem tě nijak nenapadl a podle mého názoru ani křivě neobvinil tak že bych si vyprošoval ty tvoje urážky... díky...
S pozdravem marek[/QUOTE]

No jen me uz otravujes pekne dlouho a vzdy za mnou lezes jak ocas....
marosh_ce4you (102)|9.2.2005 22:14
můžeš mi prosim tě uvézt nějakou mojí lež?? mylsim že se osobně neznáme aby sis moh dovolovat uráážet mojí osobu jako takovou.....-myslim že budu citovat jednu PM mého spolupracovníka kterou shodou okolností přijal od tebe když ti řeknu že " Krive obvineni je v Cechach brano jako trestny cin." - je to citace tebe tak si prosím tě neprotiřeč.....
Myslím ale že tohle je téma o themes tak už toho pls nech.....
limon (148)|9.2.2005 22:20
[QUOTE="marosh"]můžeš mi prosim tě uvézt nějakou mojí lež?? mylsim že se osobně neznáme aby sis moh dovolovat uráážet mojí osobu jako takovou.....-myslim že budu citovat jednu PM mého spolupracovníka kterou shodou okolností přijal od tebe když ti řeknu že " Krive obvineni je v Cechach brano jako trestny cin." - je to citace tebe tak si prosím tě neprotiřeč.....
Myslím ale že tohle je téma o themes tak už toho pls nech.....[/QUOTE]

Trestní zakoník
Křivé obvinění

§174 (1) Kdo jiného lživě obviní z trestného činu v úmyslu přivodit jeho
trestní stíhání, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta.

§174 (2) Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán,
způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 značnou škodu nebo jiný zvlášť
závažný následek.
L4m3r (68)|9.2.2005 22:40
hej ty mě bavíš
marosh_ce4you (102)|9.2.2005 22:40
[QUOTE]Trestní zakoník
Křivé obvinění

§174 (1) Kdo jiného lživě obviní z trestného činu v úmyslu přivodit jeho
trestní stíhání, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta.

§174 (2) Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán,
způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 značnou škodu nebo jiný zvlášť
závažný následek. [/QUOTE]

No limone... Češková nebo Spirit by z tebe měli radost...;)
Pavlucha (1496)|9.2.2005 22:50
Hoši, hoši, hoši ... já to tu čtu a nestačím se divit ... :sarcastic:
L4m3r (68)|9.2.2005 22:51
Ses na tom jako ja, ale me to zprijemnilo vecer.
Pavlucha (1496)|9.2.2005 23:11
Jenom mi přijde trochu blbý, když se tu do sebe pouštěj dva uživatelé, jejichž podpisy obsahují odkazy na jiné stránky !!! :evil:
L4m3r (68)|9.2.2005 23:14
NO tak blbý to je, ale aspoň je sranda. Ne??
marosh_ce4you (102)|10.2.2005 02:47
[QUOTE="Pavlucha"]Jenom mi přijde trochu blbý, když se tu do sebe pouštěj dva uživatelé, jejichž podpisy obsahují odkazy na jiné stránky !!! :evil: [/QUOTE]
Věř mi že to nebylo s úmyslem dělat si reklamu.... fakt že ne.....
Pavel Koza (4761)|10.2.2005 08:05
Panove, pro podobne urazky a napadani tu mame tzv. Soukrome zpravy. Jeste jednou dojde k podobnym nechutnostem na verejne pristupnem foru a budu nucen poprve v historii ce4you prijmout urcita opatreni, ktera se napriste pokusi podobnym diskuzim zabranit. :!: :!: :!: