Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: HTC Touch Pro 2 a Oskárek

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Nainstaloval jsem si nejnovější verzi Oskárka, Oskárek se spustil a já nastavil základní nstavení - hesla a pod. Bohužel po vypnutí již opětovně nejde spustit a nemůžu jej nikde v přístroji najít - někam zmizel. Poraďte prosím, co teď? ops:
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jak zmizel? Koukni namísto, kam jsi instaloval, zda tam nějaký soublor/složka se stejným názvem je a pak jdi do ní a aplikaci spusť. Možná se jen nevytvořil zástupce, tak si ho vytvoř sám a nakopíruj do složky windows/start menu/programs (v pda).

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Po nainstalování poslední verze Oskárku do Rhódia se v něm v žádné složce nevytvoří soubor ani složka s názvem Oskárek nebo podobným. Nějaké soubory tam jsou, ale ty nelze spustit. Přitom při další instalaci to hlásí, že Oskárek je již nainstalován. :?:

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Ukazovalo mě to téma zamčeno, ale teď už zase funguje. Zjistil jsem, že mohu pokaždé nainstalovat Oskárek znovu a poté se mi spustí, ale jakmile ho vypnu, nezbývá než jej znovu instalovat, jinak se nerozjede. Zadané hodnoty v něm ale zůstanou. Plyš

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Dám ti jednu radu. Pokud nechceš pořád přeinstalovávat Oskárek a někde ho furt hledat v adresářích. Postupuj podle těchto pokynů: Start\Nastroje (Tools)\SUN Java (mám to anglicky takže nevim jak je to v CZ, měla by to být ikonka šálku s kávou)\Když to spustíš tak tam budeš mít složky "Hry a Aplikace" Klikni na aplikace pokud jsi to nainstaloval do aplikací a tam ho budeš mít. (Je možné že bude i ve složce "Hry")

Podobná témata

1. posílání sms přes gprs, wifi - Oskárek pro PDA
    Od Lipizzaner v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 05-10-2010, 22:45
  2. HTC Touch Pro 2 a Oskárek 2
    Od plysatko v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-03-2010, 17:14
  3. program ala oskarek
    Od headquest_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC