Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: S2U2 (Slide2Unlock2)

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Používám aktuální verzi tohoto programu a nekdy se mi stává že mi zamrznou hodiny a nemění se je tam proste ten čas kdy jsem zhasnul displej, nevíte někdo co stím..??
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Netusim jakou mas ROm zda cistou nebo custom ale mrkni na XDA zda nevysla nova verze S2U2 (Slide2Unlock2).
    Ja jedu na oficialni ROM2.03 s 2.03 cestinou od sunnysoftu a jsem spokojeny.
    Vyzkousel jsem mraky ROM a vsemoznejch pitomosti lae vetsinou nebyly odladene a zbusobovaly jen nestabilitu jinak spolehliveho diamonda,takze asi tak.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

ja mam uplne tu puvodni rom co tam byla v tom telefonu.....

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

mohl by mi nekdo zaslat odkaz na nakou oficialni rom a k tomu cestinu a popř i návod jak jí tam nahodit děkuji

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Oficiální ROM i češtinu najdeš na stránkách Sunnysoftu

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

a kdyz je ta romka originální tak jak se tam instaluje..? poslal by jsi mi nakej navod..? jsem v tomto uplná lama

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Návod z ofiko stránek:

Před aktualizací zařízení zazálohujte data. Dříve než spustíte Nástroj pro aktualizaci paměti ROM (RUU), proveďte následující:

* Zkontrolujte, zda jsou zařízení a počítač propojeny synchronizačním kabelem USB. Pokud používáte systém Windows XP®, program ActiveSync® se automaticky spustí a vytvoří propojení. Pokud používáte systém Windows Vista™, program Windows Mobile Device Center vytvoří propojení mezi zařízením a počítačem.

* Zkontrolujte, zda byly ukončeny všechny spuštěné aplikace v zařízení.

* Ujistěte se, že úroveň nabití baterie zařízení je přinejmenším 50%. Kontrolu proveďte tak, že klepnete na položky Start > Nastavení > karta Systém > Napájení.

* Aktualizace může trvat až 30 minut; NEPŘERUŠUJTE proces aktualizace, neprovádějte a nepřijímejte telefonické hovory, neodpojujte zařízení od počítače a netiskněte žádná tlačítka, dokud nebude proces dokončen.

Jakmile bude nástroj RUU stažen, spusťte aplikaci na počítači a postupujte podle pokynů.

Návod na instalaci češtiny ( lokalizace ) máš popsán na stránce Sunnysoftu pod tlačítkem "Information"

Podobná témata

1. S2U2 a hw tlačítko
    Od Matt_CZE v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-09-2010, 23:37
  2. S2U2
    Od lukbe_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-06-2010, 12:47
  3. S2U2 v1.62
    Od Peter Kamenský v sekci Touch HD