Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s citlivosti sw klavesnice

stoupa88 (97)|17.2.2010 16:20
Zase jsem cca po 2letech presel na tel s win... Duvod byl ten, ze se mi libil kapacitni a velky display u HD2. Vlastnil jsem v posledni dobe dva iphony a G1"android" oba znatelne mensi obrazovku nez HD2. Na HD nejsem schopen napsat jedinou vetu bez chyby palcem to se mi ani na jednom z uvadenych telefonu nestalo. HD2 me naprosto odnauci psat poznamky a sms... schvalne jsem to tady v kanclu dal vyzkouset nekolika kolegum a test 5 slov nedokazal nikdo napsat bez chyby. Zkousel jsem nekolik ROM a i nejake .cab modifikace na snizeni citlivosti a bez valneho uspechu. Telefon je fajn, ale pokud na nem nejde psat je na nic. Mam sice trosku vetsi ruce, ale na jinych telefonech nemam problem. Jedina klavesnice na ktere muzu alespon trosku psat je phone keypad.
Mam tento problem jenom ja nebo se jedna o vadny kus telefonu?

Diky za vase info
htcjirka (1875)|17.2.2010 16:51
Zezacatku jsem chyby na kapacitnim displeji konkretne u HD2 delal,ale dnes uz je to vicemene vyjimkou.
Navic cabu na citlivost je vice,zkus tento,vyrazne me pomohl.
stoupa88 (97)|17.2.2010 17:21
Diky za info a .cab tenhle uz jsem zkousel a stale je to na muj vkus silene neni jeste neco cim to jde "sundat vic" diky
htcjirka (1875)|17.2.2010 17:45
Ja s tim problem nemam a na originalni klavesnici se me pise velmi dobre a bez chyb...
stoupa88 (97)|17.2.2010 20:41
Tak to je zvlastni nicmene netvrdim, ze to nekomu nemuze vyhovovat. Ja dnes schvalne testoval v praci psani palcem na ruznych zarizenich vzdy jednu vetu: Iphone 0 chyb, Android G1 1chyba, HTC Hero 0 chyb, HTC HD2 8chyb... Mam pocit, ze rukama to nebude nechal jsem schvalne to same ty lidi napsat na mem HD2 a vicemene stejny vysledek spis horsi byl u vsech zucastnenych.

No zkusim se s tim nejakou dobu trapit a pokud si nezvyknu budu to muset prodat.
htcjirka (1875)|17.2.2010 20:48
V bazaru uz jsem videl tvuj inzerat o prodeji,rozesmala me ta veta manzelce nevyhovuje....:D
Rukama to asi bude,jinak by ty moje musely byt zazracne.Ale souhlasim,ze na iPhone se pise lepe.
Mozna mas jeste jen spatne nakalibrovany displej.
stoupa88 (97)|17.2.2010 21:54
Kdepak manzelky je, jen jsem mel slabou chvilku a chtel si ho nechat tak ho uz cca druhy den testuju... no nic asi mam divny ruce :) musim priznat, ze po aplikaci tveho .cab se to o hodne zlepsilo ac jsem aplikoval i jine .caby Nicmene je to pro me stale nepouzitelny telefon. Nakonec mi to nedalo a jel za jednim kamaradem co ho ma taky a vysledek stejnej takze HD2 je naprosto OK. A byl jsem celkem za trapaka v klidu napsal nekolik vet na mem HD2 vicemene bez chyb :( Mozna si ho jeste nejakou dobu necham a zkusime si na sebe zvyknout to nove sense se mi docela libi a kdyz byl ohlasen SPB MS 5.0 tak kdo vi....
fido_cz (61)|17.2.2010 23:58
Jak uz psal Jirka, kalibroval si displej?
stoupa88 (97)|18.2.2010 00:09
Tak panove....sypu si popel na hlavu. Nejak jsem mel zafixovany, ze kapacitni se nekalibruje. Uz je to samozrejme OK :D je mi ted fakt trapne.... Ale diky
lnadeb (65)|20.2.2010 00:49
Já teda nevím, ale prostě se na tom displeji píše nahovno a pokud někdo trvdí, že píše bez překlepů atd, tak nevěřím ani nos mezi očima... Jinak si piště bez překlepů vesele dál:yes:
htcjirka (1875)|20.2.2010 10:34
Vlozim video,to bude hovorit za vse.A to jsem jeste druhou rukou pridrzoval druhe HD2,kterym jsem to natacel.Omlouvam se za polohu videa :)
Obema rukama je to pak koncert.



Inadeb,poradne si nakalibruj displej :yes: :D