Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nenastartuje se synchronizace, ale USB modem + jak nastavit dorucenky pro vsechny sms?

Vít_ce4you (156)|11.2.2010 00:25
1/ Po zasunuti USB kabelu se vzdy zobrazila obrazovka s menu. Pak jsem jednou zapnul USB modem a od te doby mam utrum se synchronizací. Nasel jsem sice v settings-allsettings-connections-USB to PC moznost to prenastavit, ale i kdyz jsem to udelal (zaskrnul Activesync), sice to tam zaskrtle je, ale HTC si toho nevsima a maximalne nabidne po zasunuti USB opet Internet Sharing :mad: (pokud mam zaskrtle Ask me first), pokud nemam, tak nic.
Zkousel jsem i vyndat baterku a znovu nabeh a nic... Help me, please:-)

2/ Lze nekde zapnout dorucenky u vsech sms? Zatim jsem nasel zapnuti vzdy jen pro tu jednu konkretni.

Diky za info.

Cfontaine (22)|11.2.2010 15:43
Program v PC ti identifikuje telefon?
Stalo se mi něco podobného s Xperií WM 6.1 a Vistama 64bit. V telefonu jsem měl nastavené připojení s centrem zařízení WM, program z ničeho nic telefon vůbec neidentifikoval, šlo jen prohlížet obsah "neznámého zařízení" zařízení (jen pam. karty)... Chyba nebyla v telefonu ale v PC.
zkusil bych HR
Vít_ce4you (156)|12.2.2010 01:01
Ne, ani program v PC - ale to si zduvodnuju tim, ze jakmile je telefon zatvrzele prepnut na modem, tak ten Active sync tam proste nepusti... Predtim mi nekolikrat ta synchronizace sla, ale jak jsem jednou pustil ten modem, tak misto uvodniho dialugu k vyberu tam skace jen dialog modemu...ac pres vnitrni setting je to uz davno prepnuto zase na active sync, mele si to porad svoje...
Hr...jednak ani nevim cim:-) navic prijdu o vsechny sms, no budiz, soft jsem tam jeste nezkousel...
Jo jinak mam tak origos od CZ HTC v zaruce fleshly WIN 6.5 ENG....

Cfontaine (22)|12.2.2010 22:16
Navrhuju udělat kompletní zálohu přes nějaký z programů, např. SPB backup. Služba Myphone ti zálohuje SMS, dokumenty, kontakty atd... můžeš je po HR obnovit v telefonu. Udělat HR podle návodu a pak uvidíš, jestli to pofachá, jestli to je telefonem, mělo by to fungovat.
Vít_ce4you (156)|12.2.2010 23:53
Kontakty az na par novych mam v PC v Outlooku, dokumenty zadne, takze jde jen o ty sms ...Služba Myphone ...je co? Kde k tomu prijdu?
A ten HR...neni nekde jen neco na zmackunuti jak bylo u Varia, co jsem mel predtim...
Jinak HR je sice reseni, ale to brutalnejsi, prece ten soft nemuze takhle stupidne fungovat u tak trivialni veci... a to to HTC nemam jeste zapraskany zadnym softem, nebyl cas to tam naistalovat:-)
V.
Cfontaine (22)|13.2.2010 00:09
https://www.ce4you.cz/news/detail.asp?n=595
Je to synchronyzace přes internet na server... je to výborná věc na zálohu dat.
Občas se stane i takovejhle průser, mě taky nikdo nedokázal vysvětlit, proč mi nešla synch...
Nepamatuju si, jak to vypadá u 6.5 ale HR by měl být podobný jako u 6.1
nastavení - vymazat paměť.
Jinak to asi neklapne.

Cfontaine (22)|14.2.2010 16:44
Tak co? Funguje?