Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 29

Téma: 60. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 20. února 2010, SteakBar Levandule

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Dovoluji si vás opět pozvat na další setkání všech příznivců mobilních zařízení a ce4you, tj. na 60. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 20. února 2010 na tradičním místě a v tradiční dobu (viz link), tedy SteakBar Levandule, Staromlýnská 493/3, Praha 9 - Vysočany, tel: 777 336 772, GPS: Loc: 50°6'32.517"N, 14°29'54.329"E od 14 do 22 hodin. Pokud chcete něco odborného či poradit, raději přijďte do 17. hodiny a samozřejmě to napište do tohoto vlákna. Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít.

Novým i náhodným návštěvníkům webu, méně pozorným, nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s Pocket PC - Windows Mobile zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací k místu a době konání tohoto (a také dalších pražských srazů v roce 2010) srazu najdete v této diskuzi.

Informace o všech srazech ce4you najdete zde.

Pokud je něco najasné, zeptejte se v tomto vláknu nebo mi napište soukromou zprávu.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Tak ja si myslim, ze tentokrat uz dorazim, prinesu si i novy telefon. Nejvetsi zalusk mam na uPhone 3Gs 32GB white, ale htcjirka me krute nalakal na HD2. No, nechame se prekvapit jestli prestoupim na "Dark Side of The Force" k Jeblku jako Carabei.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Mám v plánu dorazit, byť pak zase budu zdrhat jinam... ) Snad nebudu tentokrát unavená po prohýřené noci jako posledně a dorazím co nejdřív
    Přinesu jen sebe a svého Reka (c)beecher...zatím soudruzi nevyrobili nic, za co by se mi chtělo měnit :yes:

Registrace
    Mar 2004

Ta Xperia, co byla na 1.NNS v Rožni, ta se ti nelíbila?

Registrace
    Jun 2005

Ale jo, líbila, ale ta velikost je pro mě už hodně na hraně... :? Není to tak hrozný jako u HDčka, ale i tak mám docela problém dosáhnout palcem do levého horního rohu... Chtělo by to delší prsty

Registrace
    Mar 2004

Já jsem si s pididispleji už užil dost, takže bych raději větší plátno.:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

moštař taky dorazí.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Tak to jsem zvedavy co Krabicka nakonec prinese zastavim se snad take,tak jako tradicne.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Hmmm....tak koukam, ze jestli tohle bude pravda, tak WM pujdou do riadne riti. Pak uz fakt nebude duvod si ten uPhone nekoupit.:no:

http://palmare.idnes.cz/sok-microsoft-chysta-u-wm7-stejna-omezeni-jako-apple-u-sveho-iphonu-1d9-/tech-a-trendy.asp?c=A100208_165938_tech-a-trendy_vok

Registrace
    Mar 2004

O tom psal Pavel už předevčírem. Ale nestahuj brod, kalhoty jsou ještě hodně daleko.

Registrace
    Jun 2005

Já tomu pořád nějak nechci věřit...jestli se fakt ty fámy potvrdí, tak už snad začnu věřit všemu (včetně pohádek o NV Fermi) :? Na druhou stranu můžu být ráda, že mám alternativu, která mi stoprocentně vyhovuje. Jinak by mi asi nezbývalo, než se vrátit ke stupidfounům (Ještě bych teda chtěla někdy dostat do ruky Palm Pre...)

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Hmmm....tak koukam, ze jestli tohle bude pravda, tak WM pujdou do riadne riti. Pak uz fakt nebude duvod si ten uPhone nekoupit.
    Klidek,je to jen fama,nechava me takový nesmysl klidným.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Hmm... tak koukam, ze se strycek Ballmer u jablecnych sousedu nechal inspirovat vic nez obvykle. :no: Jsem na to zvedavy, jak to dopadne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

a jak tys dopad?

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Ja jsem dopadl dobre bych rekl, muzes mi rikat Darth Krabicka. Hello my little greeeen friends. :

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-11-2010, 15:33
  2. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 04-08-2010, 13:40
  3. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 21-02-2009, 13:34
  4. Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 18-02-2008, 16:45
  5. Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 18-02-2007, 18:36