Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Profily připojení k internetu

rizzo77_ce4you
    Guest

Zdravím,
    dostal jsem nové PDA Touch cruise s WM6 a trápí mne problém s připojením. Jedná se mi o to že když jsem doma aktualizuji veškeré aplikace které vyžadují připojení k internetu pomocí usb kabelu ale jakmile jsem v terénu a použiji internetový prohlížeč automaticky se připojí pomocí GPRS já však potřebuji aby se připojil k volnému hotspotu. Lze někde nastavit nějaké profily? Popř. nějaký trik jak na to?
    Je to mé první zařízení s WM takže jsem jako v jiříkově vidění proto prosím o shovívavost.
    Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Pokud nebudeš GPRS používat vůbec, tak smaž nastavení internetových profilů (Start - Nastavení - Připojení - Připojení) a zde jednotlivé profily odstraň.
    Pokud občas GPRS používat chceš, pak doinstaluj např. Modaco Nodata aplikaci, v ní dočasně velice jednoduše jednotlivá připojení zablokuješ a až budeš potřebovat, tak je zase odemkneš.
    Při zablokovaných GPRS spojeních, pak stačí v okamžiku, kdy chceš připojit k Wifi spustit Wifi v PDA a vyčkat na vyhledání dostupných sítí.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

...nebo u operátora zrušit datový tarif a celkově datové a faxové služby.
    Pokud nejsi z Prahy, tak těcj volných hot-spotů asi moc nenajdeš. :?

rizzo77_ce4you
    Guest

Díky za tipy, použiji pro začátek aplikaci z první odpovědi. Z prahy nejsem a i když jsem nováček v tomto oboru mohu říci z vlastní zkušenosti že každá druhá restaurace či klub má vlastní hot-spot (Ostrava a okolí) a byl jsem velmi překvapen že i v restaurantech které vzhledově patří do nižší kategorie najdete jejich vlastní signál. Z těchto důvodů jsem položil mou otázku.
    Ještě jednou díky

Podobná témata

1. Připojení k internetu
    Od ranzer v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 21-11-2010, 00:43
  2. připojení k internetu
    Od LOOX 710 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-03-2006, 08:31
  3. Připojení k Internetu