Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Jak flashovat, jakou vybrat ROM

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Prosim poradte mi ako nahrat rom s windows mobile 6.5 do sony xperia x1.Ked davam flashovaci program a pripojim telefon a aj ked dam prec pamatovu kartu tak mi stoji na 0 percent a potom vyhodi chybu.Este ktoru romku by ste najvia odporucali,lebo ako som cital na stranke xda tak su tam viacej verzie a neviem ktoru dat.Viem ze treba nejak odomknut ten telefon ale ako neviem,moze mi tu niekto poradit ako ododmknut aby som mohol flashovat.dakujem za odpovede

Upraven název vlákna. Zkus příště trošku přemýšlet a taky nedávej stejný dotaz 2x. Díky admin
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

s Xperie neporadim, ale co se te popsane chyby tyka, me se to v minulosti stavalo casto a vlastne obcas i stale stava .. zaseklo se to driv nez proces vubec zacal. spustil sem flashovani znova (z te nuly) a proces se pak uz bezproblemove dokoncil

pripoustim ze kdyz sem to videl u sveho prvniho HTC (blue angel) tak me to vydesilo, ale casem sem si zvykl :-D
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 12-01-2009, 16:02
  2. jakou romku si vybrat
    Od Zey_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 27-07-2004, 12:24