Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

1. nepravidelný nekuřácký sraz ce4you :: Praha, 30. ledna 2010, Zlatý rožeň

Zdenek Malinsky (9781)|31.1.2010 13:31
Jasně, nebyla tam wifina, tak nám to moc nesežralo. :D Takže jsem byl jediný, kdo musel svého veterána Treo dobíjet.

A ještě bych měl dotaz na ostatní účastníky srazu - počítám, že bychom se mohli nekuřácky do prázdnin sejít ještě tak 2x a po prázdninách také 2x. Chci slyšet vaše názory a popř. i návrhy na jiné místo nekuřáckého srazu, že bychom to pojali tak nějak mobilně-potulně ;)

První návrh termínu nekuřáckých srazů pro tento rok : březen - květen - září - listopad a vše opět koncem měsíce = 1-2 týdny po Levanduli. Prosinec, červenec a srpen jsem z pochopitelných důvodů vynechal a na příští rok bych navrhoval únor - květen - září - listopad
Velvet (353)|31.1.2010 14:06
K těm termínům - já jsem pro...akorát dáme-li to jako poslední sobotu v měsíci, tj. 27/3, 29/5, 25/9, 27/11, tak jestli dobře koukám do kalendáře, tak kromě května by to vycházelo hned o týden později po Levanduli...jestli by nebylo lepší dát to aspoň o týden dál...? Aby tam byly dva týdny mezi srazy...
krabicka3 (361)|31.1.2010 22:17
I tentokrat souhlasim, tyden po pravidelnem srazu je asi brzo.:)
Docent (1234)|1.2.2010 11:41
[quote=krabicka3]parking (se kterym jsem dneska mel kliku).[/quote]
Kliku s parkováním??? V ulici V.P. Čkalova hned naproti bylo tolik míst, že bys tam v pohodě zaparkoval s několika kamióny...

Zdenek Malinsky (9781)|1.2.2010 12:09
Asi každý používá jinou navigaci. ;)

Dotaz na poslední platící/odcházející: vyšlo to dobře nebo jste museli platit i zůstatek někoho jiného:?:
Zdenek Malinsky (9781)|1.2.2010 14:36
Odpovím si sám: placení dopadlo dobře a poslední odcházející nemuseli platit nic za nikoho jiného. :yes:
Termiter (147)|1.2.2010 16:57
Byl jsem na srazu poprvé. Trochu jsem měl strach, že na nové místo, a ještě nekuřácké, dorazí tak čtyři nadšenci. Účast mě vyvedla z míry. :c)

Příště zase na nekuřácký sraz přijdu a určitě opět přinesu něco zajímavého na otlapkání.

Díky organizátorům za jejich práci!
Zdenek Malinsky (9781)|1.2.2010 17:09
Taky jsem tak nějak předpokládal, že nás tam bude max. 5,5 člověka a nakonec jsme se skoro ani nevešli (já jsem říkal, že kdo se nepřihlásí, bude stát :D )

Takže myslím, že mohu 0. alfa přejmenovat na 1. - teď se jenom dohodnout na dalších termínech nekuřáckých srazů a vybrat místo. Čekám na tipy na další nekuřáckou...... letos bych to pojal jako mobilní/putovní a pak si můžeme odhlasovat některou z navštívených a tu vybrat jako stabilní a pravidelnou. Co vy na to?
Ideální by bylo:
1. mít tam kamaráda, příbuzného nebo známého, který za místa nebo salonek nebude požadovat poplatek ani vyžadovat povinnou konzumaci ani přesný počet lidí
2. místo s dobrou možností parkování a zároveň snadná dostupnost z MHD i autobusových a vlakovách nádraží pro mimopražské

Wi-Fi, 3G a zásuvky by byla jen třešnička na dortu.
Velvet (353)|3.2.2010 12:30
Jestli teda můžu dotáhnout svoji myšlenku do konkrétní podoby, dovolila bych si navrhnout termíny nekuřáckých srazů na:
3. dubna, 29. května (nebo 5. června), 2. října, 4. prosince.
Tak by mezi pravidelnými a nekuřáckými srazy byly vždycky alespoň dva týdny.
Zdenek Malinsky (9781)|3.2.2010 12:46
Já jsem tak za (pro). Jo, ale akorát bude trošku matoucí, až březnový sraz bude 3. dubna, zářiový 2. října.... :D
Velvet (353)|3.2.2010 12:56
Můžu já za to, žes ty měsíce tak blbě navrhnul? :-p Kdyby to bylo v poslední sobotu v tebou navržených měsících, tak to bude ve třech případech ze čtyř hned týden po Levanduli, což je trochu hloupé... :) Tak to vymysli jinak, nebo nemel a přejmenuj ty srazy :D
Zdenek Malinsky (9781)|3.2.2010 13:09
Nejíš maso, nepoznáš vtip :D Je to v pohodě. Nepravidelné srazy budou nepravidelně a tedy se budou označovat jen čísly. A datově se to nekoliduje s žádnými státními svátky ani výročími. Aspoň doufám tedy že ne-e :? :oops:

Ale postrádám návrhy na termíny konání také na jiné podniky od ostatních.
Termiter (147)|3.2.2010 13:19
Jestli to dobře chápu, tak vedle tradičních v už naplánovných termínech v Levanduli budou ještě netradiční nekuřácké v nějakém termínu mimo.
Nebude trochu přesrazováno? Proč neudělat třeba jednou za čtvrt roku nekuřácký sraz místo levandulového?
Když pak bude pomalu každých 14 dní nějaký sraz, tak budou lidé zmatení a zbytečně se bude drobit, ku škodě všech PDAchtivých, účast.

Ale nebráním se ani takto naplánovaným srazům, jsem rád, že vůbec budou! :)
Zdenek Malinsky (9781)|3.2.2010 13:31
Už jsem to psal asi o stránku nebo 2 dříve - v Levanduli je to zamluveno každoměsíčně do konce roku, takže nevím, zda by bylo vhodné něco rušit nebo tam jen nejít, což se mi zase zdá nesolidní. A hlavně dost lidí tam chodí už tak nějak automaticky. Nekuřácký byl zatím jeden, jako pokus. Část návštěvníků bylo nových a jen část byla starých levandulovníků, takže roztříštění snad nehrozí.

Uznávám, že by mohlo hrozit přesrazování, proto příští rok by se to asi udělalo 1:2 = 4x nekuřácký a 8 x Levanudele. Ovšem poměr se dle zájmu a návrhů ostatních může změnit. Od toho je tu diskuze.
Docent (1234)|3.2.2010 22:12
Se divím, že ve svém věku se divíš tomu, že říjnová revoluce byla v listopadu :D .
Zdenek Malinsky (9781)|3.2.2010 23:13
Kdepak, ja ne, ae mladsi se to ve skole urcite moc neucili.

Ja uz jsem z tech drivejsich oslav tak zblblej, ze mi po nasi hymne "chybi" hymna slovenska, ruska, pisen prace a internacionala. ;-)
mrak1969 (30)|4.2.2010 14:43
[quote=Zdenek Malinsky]Kdepak, ja ne, ae mladsi se to ve skole urcite moc neucili. Ja uz jsem z tech drivejsich oslav tak zblblej, ze mi po nasi hymne "chybi" hymna slovenska, ruska, pisen prace a internacionala. ;-)[/quote]

Ahoj, jsem na tom podobně jako ty :D. Jinak, padl tady dotaz na posledního platícího, byl jsem to já s MilanemH a vše klaplo kupodivu dobře :yes: tak že se dá říct, všichni zúčastnění jsou poctivci a nemají sklerózu ;). Trocha hodnocení neuškodí: obsluha byla příjemná, místo pěkné, ceny přijatelné vzhledem k porcím a snad i chuti, pití skvělé, ale hlavně NEKOUŘILO SE!!! Trochu chybělo Wifi, ale jak bylo již řečeno, někdy to není na škodu :). Vřelé díky za odvedenou práci s výběrem, naplánováním a objednáním :yes: :yes: :yes: .

Všechny zdraví - Pavel Mráček alias mrak1969.

Zdenek Malinsky (9781)|4.2.2010 15:05
Kromě diskuzí o termínech a hodpodě, jsem na srazu navrhoval, že když nekuřácké, tak co v tom zdraví prospěšné počínání nepokračovat dále a udělat i bezalkoholový (nějaký mléčný bar) nebo dokonce bezmase/vegetariánský sraz. Že bychom to udělali někde u Harlej Krišna?

Pak na sraze také padl návrh, že když sraz PDA, tak nejen bez Wi-Fi, ale i bez 3G a GSM. Termiter navrhnul prý úplně bezsignálový podnik U chlupatýho ducha.
mrak1969 (30)|4.2.2010 21:02
[Pak na sraze také padl návrh, že když sraz PDA, tak nejen bez Wi-Fi, ale i bez 3G a GSM. Termiter navrhnul prý úplně bezsignálový podnik U chlupatýho ducha.[/quote]

A co třeba, sraz příznivců PDA bez PDA zařízení v kapse :D.

Zdenek Malinsky (9781)|4.2.2010 21:27
Nechvátej, všechno má svůj čas. Zatím byl jen jeden nekuřácký.
burticek (211)|7.2.2010 12:46
Já jsem rád, že jsem se konečně na nějaký sraz dostal. Vždycky jsem byl buď v práci nebo mimo :( Jedním z hlavních důvodů, proč jsem letos přišel, bylo, že sraz byl nekuřácký! To bylo obrovské plus. Jídlo, pití ok. Lidí hafo ;) Rady, porady a novinky taky super!

Celkově hodnotím velice kladně a když to vyjde, tak zase přijdu :yes:
Velvet (353)|8.2.2010 12:49
Zdeňku, řešila jsem teď nějaké svoje akce a všimla jsem si, že 5.4. je Velikonoční pondělí, takže je to prodloužený víkend, tak je asi hloupost tam na sobotu 3.4. dávat NNS...? :? Je otázka, kam by ho šlo přehodit... Napadá mě jedině dát ho na začátek března (6/3), jestli to není moc brzo po tom prvním NNS. Nebo to holt risknout i s tím prodlouženým víkendem.
Zdenek Malinsky (9781)|8.2.2010 19:53
[quote=Velvet]Je otázka....[/quote]
To je ta votázka, která souží mě tě
jak poznaj v Mongolsku mongoloidní dítě? link

Koukám, že všem je to jedno. Nikdo nenavrhne termín, nikdo nenavrhne hospodu/restauraci. :? :(


Velvet (353)|9.2.2010 13:30
Já bych nenavrhla, ale o žádné čistě nekuřácké nevím. Jinak jsem se poptala ve smíchovské Gurmanii, kde nás rádi uvidí, ale úplně nekuřácká není, i když nepamatuji, že by tam bylo kdy zakouřeno...jedině by nám snad byli ochotní oddělit zadní část restaurace. Víc, bohužel, pomoct neumím.
Zdenek Malinsky (9781)|9.2.2010 14:32
Ještě to není úplně jisté, ale je to v jednání....příští rok bychom mohli změnit lokál i u PPS. Je to nedaleko Levandule, mají tam 2 salonky, takže by se mohlo dohodnout, zda bude kuřácký nebo nekuřácký. Sice úplně nekuřácké to není, ale zakouřený pajzl taky ne, takže cestou na záchod to snad nikoho nezabije.
Velvet (353)|9.2.2010 15:24
Zase Vysočany? Beru!!! :yes: :D :D
...otázka je, jestli příští rok ještě srazy budou, jestli se naplní černé zvěsti ohledně WM :D
Zdenek Malinsky (9781)|9.2.2010 15:28
A i kdyby náhodou jo, tak WM opustí hlavně warezáci, co už nebudou moci používat kradený software. A v případě nejhoršího možného to nebude hned - první zařízení s WM 7 přijodu na podzim a spousta lidí bude stále mít starší OS a nebude se ho jen tak zbavovat.
klak (148)|15.2.2010 23:21
No nazdar ^ 2 !!!

1) jako pozdrav
2) kdybych byl včas věděl co se chystá a nebyl bych tou dobou ve Špindlu, velmi rád bych se zúčatnil (navzdory nekuřáckému prostředí)!!!

Windows Mobile mám sice po loňském přechodu z Windows Mobile 2003 SE @ HTC Blue Angel na Windows Mobile 6 @ HTC Touch HD plné zuby i zbytek přilehlého vesmíru na zbytek života (a vedu si do šuplíku poznámky o svém nezměrném utrpení :o), ale tomuto serveru dlužím leccos z doby začátků.

S majiteli Zlatého rožně mám docela hodně nadstandardní vztahy, takže například něco takového jako domluvit celý salonek bez závazného přislíbení počtu hostů a celkové konzumace by neměl být velký problém . Shodou náhod znám velmi dobře i majitele domu kde se nachází Levandule, ale tam nic slibovat nemohu, sorry :-)

klak
Docent (1234)|16.2.2010 01:12
[quote=klak] velmi rád bych se zúčatnil (navzdory nekuřáckému prostředí)!!![/quote]
Jenže možná právě to nekuřácké prostředí dost lidí přitáhlo... Už ani nepamatuju, kdy jsem šel z hospody a nesmrděl jako hyena, takže dík za Rožeň :) .

klak (148)|17.2.2010 00:02
Já to dost dobře chápu a sám dám jednoznačně přednost nekuřácké restauraci před "kuřáckou" restaurací, ze které mně s doutníkem či dýmkou vyhostí jako nežádoucího smraďocha, zatímco tucet feťáků u vedlejšího stolu pálí jednu cigaretu za druhou.

Pokud by byla vůle se do ZR vrátit (zatím to ale spíš vypadá na putovní záležitost), tak nabízím určitou pomoc se zajištěním rezervace.
Zdenek Malinsky (9781)|15.3.2010 11:18
smazat
Zdenek Malinsky (9781)|15.3.2010 11:18
Dotaz na termín a místo 2. nekuřáckého srazu
Přátelé, tak se nám to letos nějak termínově zašmodrchalo a vychází to trošku ne úplně košer.

Tedy se vás ptám:
1. Který termín vám nejlépe vyhovuje?
a) sobota 27. 3. - ale je to týden po srazu v Levanduli
b) sobota 3. 4. - ale neděle a pondělí jsou Velikonce, tedy prodloužený víkend e leckdo možná pojede na lyžovačku nebo šupačku
c) sobota 10. 4. - ale to je zase týden před srazem v Levanduli

2. Kde se sejdeme?
a) opět Zlatý rožeň
b) jiné místo (čekám návrhy)

Velmi prosím o rychlé odpovědi, abych mohl udělat včasnou propagaci. Díky
Zdenek Malinsky (9781)|15.3.2010 11:22
Osobně hlasuji pro A - 27.3.
3.4. bych mohl jen na 2 hodinky a 10.4. nemůžu vůbec.
Velvet (353)|15.3.2010 11:35
Můžu zatím oba termíny, možná toho 27. března by bylo lepší, tím spíš, že bych mohla se Zdeňkem testovat infraporty :D Do Levandule tentokrát beztak nejdu, tak ráda dorazím aspoň na NNS :yes:
Rožeň byl v pohodě, o jiné nekuřácké hospodě, bohužel, stejně nevím...
Carabei (611)|15.3.2010 13:04
byl bych pro první termín, jen bych možná byl pro změnu podniku, třeba kde si student může dovolit dát něco k jídlu;)
Zdenek Malinsky (9781)|15.3.2010 13:25
Jasně, jak jsem psal, nejsem pro změnu podniku, ale chci návrhy.

PS: Nemyslím si, že by Levandule byla v porovnání s ZR tak drasticky levnější. Holt si dáš o 10 piv méně a budeš mít i na jídlo. ;)
Velvet (353)|18.3.2010 12:37
[quote=Zdenek Malinsky]Holt si dáš o 10 piv méně a budeš mít i na jídlo. ;) [/quote]
Bych chtěla vidět Carabeie, jak si dá deset piv, onehdy byl veselej i po troše sangrie :D
Jinak mám dojem, že všichni na hlasování dlabou, tak co to dát napevno na toho 27. a holt se v nejhorším sejdem tentokrát jen ve skromném počtu....? :)
Zdenek Malinsky (9781)|18.3.2010 15:08
Ano, mami. Zitra na to kouknu.
Zdenek Malinsky (9781)|19.3.2010 10:02
Všichni, kdo se k místu a termínům vyjádřili byli pro 27.3. , takže:

2. nepravidelný nekuřácký sraz ce4you :: Praha, 27. března 2010, Zlatý rožeň