Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Nezobrazování SMS - neukládání odeslaných SMS

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Zdravím,
    dnes jsem si zakoupil HTC Touch Pro (Raphael) a mám problém se SMS. Už jsem pochopil, že na rozdíl od Varia 1 se SMS a MMS řadí do diskuze. Já však když kliknu na SMS nebo MMS (lhostejno zda v TF3D nebo v normálním WM zobrazení, objeví se mi jen bílá obrazovka odpovědi. Chybí tam ta diskuze. Mohu jen psát SMS a odeslat ji. Zkrátka SMS ani MMS si nepřečtu (poze tu část, která se vejde na obrazovku v TF3D, rozkliknout ji nemohu. Už se s tímto problémem někdo setkal? Díky za radu.

EDIT: Vyřešil jsem to zrušením threadového zobrazování dle návodu zde na fóru. Vyvstává však další otázka. V SMS/MMS není složka na odeslané SMS/MMS - to je vlastnost nebo chyba? Dají se odeslané SMS nějak dohledat? Díky za odpověď.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

je to určitě chyba. vyzkoušel bych hard reset. jináč odeslané sms/mms se zobrazují zde:
    jak jste ve zprávách, kliknete vlevo nahoře na "inbox" nebo máte-li to česky "doručené" a zobrazí se menu:

kde si vyberete "sent items" .. "odeslané"

EDIT:// ještě mě napadlo, k tomu, že vidíte pouze bílé místo pro psaní sms u threaded sms: koukněte se do Windows\thread_sms.htm. Soubor editujte a změňte řádek:
    inbox:content id="COMPOSESUBJECT" width="98%" height=35
    u height je default 35, tak pokud tředa tady nemáte nějaké velké číslo.. tadle hodnota udává výšku okna pro rychlou odpověď.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Díky za odpověď. Když rozbalím SMS\MMS jak máte na screenu,mám tam jen položky Doručené, K odeslání a Koncepty. Toť vše. Myslíte, že HR pomůže? Mám Raphaela den, takže by mě ztráta dat ještě nemrzela...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Na první problém bíle obrazovky (jen odpovědět) jsem použil soubor co vydal SunnySoft s názvem "outres.dll.0405.mui", ale fakt už si nevybavím odkud jsem ho stáhl, teda pokud používáš od nich češtinu. A to zobrazení odeslaných a vymazaných SMS jsem vyřešil povolením v programu PPC_Configurator_1.4.cab. )
    Tak jsem to dohledal a tady je to ke stažení, omlouvám se, ale nějak nezvládám upravit ten odkaz na nějaký menší název
    http://www.ulozto.cz/3557400/soubory-sms.zip

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Bohužel nepomohlo ani jedno. soubor nejde přepsat a když nainstaluju PPC_configurator, křičí telefon, že nemám aktuální verzi .net framework. Přitom mám 3.5. Nic novějšího jsem nenašel...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Moje chyba, před kopírováním toho souboru do Windows se musí vypnout podpora češtiny, pak soft reset a kopírovat a následně opět zapnout češtinu a opět soft, no a pak to bude chodit. S tím Frmeworkem, asi bych ho zkusil přeinstalovat, mne to jde spustit normálně:yes:

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Takže PPC_Configurator se mi podařilo rozběhnout. A v SMS Configurator jsou jen čtyři volby:
    - SMS thread Enabled
    - Sent notification Enabled
    - SMS Deliovery Notification Enabled
    - Wake up on new SMS

Nevidím tu možnost zapnutí ukládání odchozích SMS :-(

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Z těch 4 možností jsem povolil jen ty první tři a chodí to (odeslané, k odeslání, atd.), avšak netuším jestli jen ve spojitosti s tím nakopírováním toho druhýho souboru do Win.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

vyzkoušej možná ještě ten HR, ale bez instalace češtiny. a pokud ani to nepomůže, tak nějakou jinou romku vyzkoušej. stejně brzy, či později přejdeš na neoficiální romku.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

No právě že ten postup co jsem uvádel vede k vyřešení problému právě s češtinou, bez ní (ve vypnutém stavu) to chodí zcela korektně.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

elba: Díky moc, pomohlo to. Nahrál jsem onen soubor a objevily se mi složky Odeslaná i ty ostatní. A jsou v nich i všechny SMS a MMS které jsem odelslal i když se to nezobrazovalo. Takže opravdu chyba češtiny.
    martin m: Do nové ROM se mi moc nechce. I na původním Variu 1 jsem vystačil s původní ROM od T-mobile a za neskutečné 4 roky co jsem ho měl jsem dělal jen 2x HR... V tomhle jsem nenáročněj uživatel. Dokud mi funguje navigace, email a exel jsem spokojenej

Podobná témata

1. QIP neukladani uctu
    Od slayer69 v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-04-2008, 18:26
  2. Neukládání nastavení zobrazení map
    Od Neo Jedi v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 30-12-2005, 15:05
  3. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-08-2005, 21:52