Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

[ROM|WWE|WM6.5|Sense 2.5] Rhodium AF

mistm (477)|1.2.2010 18:10
Jen chci upozornit, ze v nejblizsich dnech by mela udajne vyjit Rhodium_AF verze, kde bude oficialni Manila 2.5 z Topazu ... takze v podstate pro nase zarizeni. Podle ohlasu lidi z Diamonda to beha hezky svizne, ale nefunguje treba music tab.... takze nechme se prekvapit.

Jinak ja jsem zatim s R3 naprosto spokojen ... upravil jsem si vse k obrazu svemu a krom malo RAM nemam problem :-)
Hodo (99)|19.3.2010 12:50
Tak se na HTC supportu objevila nová ROM s HTC Sense pro TouchPro2. Je tam dost jazykovejch verzí včetně standardní WWE - přímej link tady, bohužel po zadání mého sériového čísla TP2 (z oficiální české distribuce v CZ verzi) to hlásí známou hlášku "Sorry, this software download is not suitable for your device."
Ale jestli je venku už tahle verze, možná se dost brzy dočkáme i nové verze East Europe a když to moc dobře dopadne, tak snad bude k téhle ROM i česká lokalizace od Sunnysoftu ...
Dejte vědět, jestli to jde někomu stáhnout po zadání SN zařízení z český distribuce.
Marian Veselý (662)|19.3.2010 13:44
Mě nejde stáhnout, mám ze sunnysoftu anglickou verzi.
mistm (477)|19.3.2010 14:58
kvuli problemum s Dead Screen jsem prestal Rhodium_AF pouzivat a presel jsem na JackOS. Ta mi pripada rychlejsi a hlavne ma dostatek volne pameti. Jedine co tam nefunguje spravne je Lockscreen (indikace novych sms/mailu/missed calls), ale resi se to.
Marian Veselý (662)|20.3.2010 16:24
Pro ty co chtějí stahovat a nejde jim to: ht95tll00196
mistm (477)|20.3.2010 19:41
panove ohledne oficialni ROM diskutujte prosim zde
Sodja (45)|13.6.2010 23:12
Nevím, jestli nepíšu moc se zpožděním... ROM Upgrade RUU_Rhodium_S2_HTC WWE EastEurope_2.07.401.1_Radio_Rhodium_4.49.25.91_Signed_Ship jde nahrát zcela bez problémů. Nemám ovšem rád Touch Flow, ale to nejde odinstalovat. Z úvodní obrazovky sice zmizí, ale otravuje v smskách, notifikacích. Notifikace jsou stupidně nepoužitelné, jdou pouze skrýt, ale nejde otevřít zprávu, smazat ji, odpovědět na ni, zavolat na dané číslo... Navíc je práce s smskama mnohem pomalejší, fonty menší. K nově vytvářenému kontaktu nelze psát s diakritikou. Nedostatků je více, ale tyhle jsou pro mne nejpodstatnější.

Existuje možnost, jak Touch Flow zcela odstranit? Celkově mi totiž tato ROM přijde svižnější než předchozí, nativní Opera povolí 3 okna, je stabilnější a rychlejší.
mistm (477)|14.6.2010 05:49
1) Tohle je vlakno o ROM Rhodium_AF, nikoliv o oficialni ROM. Priste pokladej svuj dotaz ohledne oficialni ROM prosim jinde.
2) pokud chces odstranit TouchFlow uplne, tak musis pouzit neoficialni ROM, kde to autor odstranil (doporucuji toto)
Sodja (45)|14.6.2010 08:18
Omlouvám se, už jsem se zorientoval a díky za přesměrování. Holt v tom flashování neležím až po uši každou noc...