Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Problém při přehrávání rom na HTC Polaris

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Dobrý den .
    Dnes jsem zkoušel přehrát rom na HTC Polaris,poprvé se mi vše povedlo,ale pak jsem se rozhodl nahrát jinou ale na 13 procentech se mi zaseklo přehrávání.Tak ted telefon nereaguje s ActiveSync,nedá se s ním nic dělat,zůstává na displeji stav kde se zobrazí barevné pruhy na začátku přehrávání rom.
    Můžete mi poradit co se s tím dá dělat jestli neexistuje nějaký program na tuto opravu ,nebo mi už zbývá jen navštívit servis.
    Nejsem žádný začátečník přehrával jsem si rom na HTC Diamond,HTC Touch Pro i můj stávající HTC Touch Pro 2 a nikdy se mi toto nestalo,tak prosím o radu.Předem moc děkuji s pozdravem Kučera
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Možno by pomohlo prehranie ROM cez microSD kartu: do rootu karty nahrať novú ROMku - súbor, ktorý má príponu .nbh, premenovať ho na polaimg.nbh a magickým hmatom spustiť Bootloader: stlačiť tlačidlo fotoaparátu a zároveň stylusom zresetovať zariadenie. No a následne postupovať podľa pokynov na displeji.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Dik za pomoc,povedlo se.

Podobná témata

1. CZ ROM pro Polaris
    Od PhSnake v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 04-09-2010, 16:58
  2. Reakcí: 6