Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

proč mi po instalaci SS plus! přestanou fungovat SMS

solory (201)|3.8.2004 13:56
zdravím Vás!
před půl rokem jsem si koupil nové MDA1. nezobrazování jmen SMS jsem vyřešil programem od t-mobilu z jejich stránek. po-té jsem zkusil plus od sunnysoftu, nainstaloval zkušební verzi, vše proběhlo OK ale příští den jsem zjistil, že mi nechodí žádné SMS a ani nejdou odeslat. zůstaly ve složce odchozích. nepomohlo nic, ani odinstalace plusek. až hardreset. říkal jsem si, že se asi nemaj ty dva programy rády a jako první program po malé češtině jsem instaloval PLUSka. a.... problém je zpět. před instalací vše funguje ale po ní už ne. další HR jsem nezkoušel ale po instalaci ještě programu pro zobrazení jména SMS od TMO začaly chodit. záhada. nevíte co s tím? mám original ROM i češtinu dodávanou s MDA.
Kleid (213)|4.8.2004 11:14
Problem Vaseho typu jsme zatim neresily. Mate MDA preflashovane na WM2003 nebo PPC2002? Na PPC2002 chodi PLUS korektne. Aplikace neni optimalizoavna pro WM2003
solory (201)|4.8.2004 11:37
VŠE je v originálu, jak jsem psal výše!!!! na sunnysftu mi řekli, že to není možné, tak nevím, asi mám ducha v MDA. s tím patchem od TMO to funguje, ale připadá mi to jako se škrábat levou rukou za pravým uchem (přes konečník). původně jsem si myslel, že to dělá jen neplacená verze, ale i po registraci a od té doby i po několika HR to dělá vždy naprosto stejně. flashovat zatím nic nebudu, mám záruku do 2/2006, tak bych byl blázen do toho vrtat, ne?
Kleid (213)|4.8.2004 12:10
A bez PLUSKA to funguje? Neni nahodou oprava tech SMS soucasti toho Patche?
solory (201)|4.8.2004 12:14
po hardresetu vše funguje i několik dní, s češtinou atd ale jen do doby než nainstaluji pluska, pak SMS přestanou chodit a odesílat. pokud nainstaluji bez plusem ten patch tak taky chodí, pokud po HR nainstaluji pluska, tak nechodí, přidám patch a chodí, odinstaluji patch a nechodí, odinstaluji i pluska a pořád nechodí. prostě tam usí ty pluska něco potentovat. středisko SMS je správně. nefungovalo to ani s TMO a ani teď s oskarem, prostě buď pluska a patch nebo bez plusek. je to divné.