Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vyhledavani nazvu v nafocenych fotkach

jirkace4you (3)|28.11.2009 15:52
Zdravim a zadam o radu zkusenejsi uzivatele.
Mam jeden dotaz, kdyz nafotim nejake fotky HTC D2 a pak je prejmenuji, tak se nedaji vyhledavat.
Priklad: vyfotim napr. most, pak fotku najdu na karte ... cesta karta .... DCIM/100MEDIA/IMAG0027.jpg
obrazek prejmenuji na IMAG0027most-praha.jpg, ale kdyz dam vyhledavat slovo most, tak mi to nenajde, protoze je fotka pod dvouma adresari, kdyz ji zkopiruji jen do karta ...DCIM/IMAG0027most-praha.jpg tak ji to najde.
Nevite jak docilit toho, abych fotky, ktere chci vyhledavat nemsel kopirovat jen pod jeden adresar, ale aby mi to naslo i kdyz budou pod druhym adresarem (karta .... DCIM/100MEDIA/IMAG0027.jpg).

Diky moc za odpoved a radu, popripade nejakou radu a doporuceni nejakeho jineho spravce souboru, ktery dokaze hledat pod mnoha vnorenymi adresari.

Jirka
Bobanovicz (511)|29.11.2009 01:13
Tak například Resco Explorer vyhledává bez problému.
mi38k (205)|29.11.2009 14:30
Stejně tak Total Commander.
jirkace4you (3)|3.12.2009 09:48
tak jsem commandra nainstaloval, ale kdyz kliknu na lupu - nic se nedeje, jak se v commandru vyhledava?
neni nekde na netu navod?

Jirka
peter34 (63)|3.12.2009 13:10
Klikni na "Súbor" a úplne dole je "Nájsť"
jirkace4you (3)|4.12.2009 15:51
diky moc, uz to vsechno beha, me se tam po nainstalovani nezobrazilo soubor/najit. Tak jsem cely tel vypnul a znovu zapnul a je to good.
diky moc, vyhledava to super, ale jen v nazvech souboru, klasicke hledani jako je v winCE napr kontaktech nebo kalendari tam nejde. Takze na hledani v kontaktech a kalendari pouzivam jiz nainstalovane ve WIN to jejich hledani.


Jirka