Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Uspořádání ikon

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

1. Nejde nějak seskupit ikony v nabídce Start (nebo v té obrazovce co se mi otevře po stiknutí Start, mám HTC Sense, WM6.5). Vyhovoalo by mi, kdyby tam šla udělat nějaká skupina jako jsou třeba hry a pak až do ní dát aplikace. Čím víc programů mám, tím to je nepřehlednější a neustále je přerovnávat je dost nešikovný. Nehledě na to, že se v tom pak špatně hledá a půl dne roluju dolů, když chci pustit něco co jsm einstaloval naposledy.

2. Nepřišel jsem na to, jak dostanu zástupce do seznamu aplikací. Mám na kartě nakopírovanou navigaci, ale není zástupce v seznamu aplikací, takže to musím pouštět přes průskumníka. Nevíte, jak tohle vyřešit?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

staci si otevrit TC a najet do WINDOWS/START MENU/PROGRAMS/ a tam si udelej nejaky slozky a do nich si presun svoje ikonky , ohledne vytvoreni zastupce opet TC oznac *.exe a klikni na FILE a vyber >>>> pak CREAT SHORTCUT a je to hotovy

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Tkusím to tak, děkuju za radu.

Podobná témata

1. E-TEN a uspořádání souborů
    Od J.svoboda v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-09-2007, 22:12
  2. Změna ikon