Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odesílání SMSek

tom79 (21)|25.11.2009 12:13
Prsím neporadil by mi někdo, existuje nějaká možnost, aby se mě mobil před odesláním SMSky zeptal, zda jí chci opravdu na daný kontakt odeslat? Tlačítko odeslat je dost malé a hned pod klávesnicí, tak během psaní odeslat rozepsanou SMSku není tak obtížné.


PS: Mám oficiálné ROM(WM6.5) + českou lokalizaci od SunnySoftu
Bobanovicz (511)|25.11.2009 13:14
Tak to pochybuju, to by se te mohl telefon i ptat, jestli chces volat, kdyz zmacknmes "volat" :)
Ale můžeš nejdříve napsat text SMS a potom teprve přidat příjemce, dokud ho tam mít nebudeš tak se ptát bude komu poslat.
tom79 (21)|25.11.2009 13:57
No ono to ale není tak nenormállní, jak naznačuješ. :-) Vždyť běžně mobili bez OS ukážou před samotným odesláním na displeji obrazovku, kde je vidět komu se SMSka odesílá a to i v případě, že se dalo odpovědět a tím byl příjemce vyplněnej dřív jak se SMSka začala psát. Není to tak, že se dopíše SMSka a po stisknutí odeslat se hned posílá, tak jak to je tady. Tak proto se ptám, zda něco takového by nebylo i na WM, abych prostě napsal SMSku klikl na odeslat a vyskočilo mi třeba okno, kde by byl příjemce/příjemci a pak teprve po potvrzení OK nebo něco takového by se zpráva odeslala.
Ta poznámka o dotazu před voláním bylo snad zbytečné rýpnutí. ;-)
zimmi (68)|27.11.2009 20:07
Případně by bylo fajn, kdyby se odesílání dalo nějak zastavit. U Sense se mi často stává, že sms omylem odešlu, ještě jsem ale nepřišel na to, jak ten průběh odesílání zastavit.