Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 46

Téma: Výdrž baterie, případně možnost lepšího akumulátoru

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

já ho taky používam a přes noc mi zmizí 4%...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Deathman: a to máš v režimu letadlo?

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od JecminekMaselnik
    to mi zní prostě neuvěřitelně, já jsem při takovém provozu na 10-15-ti! Prosím, zkusili byste někdo změřit, kolik vám "žere" HD2 ve standby modu přes noc? Já tam musím mít nějakého žrouta, za noc bez displeje či čehokoli dalšího, s vypnutými daty, 25% v čoudu.
    Taky mne zajímá, jakou vy se slušnou výdrží máte romku, zda českou nebo anglickou. Děkuji pěkně.

Pres noc max 4%....jen bych chtel upozornit, ze peclive vypinam vsechny aplikace pres task manager.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Ty 4% mate v rezimu letadlo.

Zkuste nechat pres noc telefon zapnuty a zmizi kolem 25%. Podle me tam neco zacne pri dlouhe necinosti zrat baterku.

Jinak jsem ale s vydrzi spokojeny. Dnes jsem telefon skoro nepustil z ruky, instaloval a nastavoval jsem SPB Shell, do toho net, hovory atd. a mam stale 30%.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Nemám to v režimu letadlo.

Necituj předchozí příspěvek. Zbytečná citace smazána. admin

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Tak pak to dela nejaka aplikace. Mas nainstalovany ten TaskManager?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Ahoj,

Vcera jsem se konecne dockal a take mam HTC-HD2. No s baterkou jeto zatim vazne na stira. Pres noc zmizlo (zatim bez jakekoli naistallovane aplikace ) 28% baterky, byl zapnut BT, Wifi vypla, Active sync nastaven na synchronizaci s exchangem 1x za 4h ( typ pripojovani GPRS ). Toto bych mozna jeste skousl rano, ale po prijezdu do prace pustim wifi ( nastaveno vykonem na stred ) a pri stahovani dat cca 25MB to sezralo 48% baterky za cca 36 minut! to mi prijde vazne zbesile :-/. Tzn jsem sice potesen ze narozdil od axima nema HD2 problem s Wifi WPA-2 AES sifrou, ale zase ta spotreba :-/. Navic pri tom stahovani se zadni kryt baterie celkem dosti zahral. Dam tomu jeste chvili cas jestli si to nesedne nebo jestli to neopravi v nejake dalsi romce.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Píšeš, že si se včera konečně dočkal a dneska už tu kritizuješ baterku? To nedává moc smysl! Každa baterka u každého zařízení, pokud je nová má jen částečnou kapacitu. Můsíš jí nechat parkrát uplně vybít a pak zcela nabít. Až budeš mít minimálně po 3-5cyklech tak něco hodnoť.

Objektivně je ale pravda, že baterka není teda žadný zazrak. Pro běžnou práci vydrží tak cca 2dny.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Jasne predpokladam ze se to zlepsi, ale jak jiste sam uznas za vhodne behem 36minut prijit o 48% baterie ani u nezajete baterky neni idealni u zajete jestli se to zmeni na 35% porad je to cca 1% za minutu a to je proste vic nez moc na to aby byla Wifi pouzitelna.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Máš pravdu to je divné, ale jak říkam, uvidíš časem. Určitě vznikne i nejaká plikace na správu baterie, resp na upravení taktování CPU a pod.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Chce to klid. Až tak po týdnu ti bude PDA ukazovat reálnější hodnoty. Ta baterka není zkalibrovaná.

V každém případě je HD2 žrout. S tím se musí počítat. Ostatně, PDA by mělo vydržet jeden den intenzivní práce. Když jdu spát, PDA jde přeci na nabíječku a ráno má 100%.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Som majitelom HD2 uz presne 2 tyzdne, takze mozem zhodnotit fon v globale ako vyborny. Predtym som mal HD, takze pre zrovnanie je HD2 urcite lepsi. Jedina vec, v com je horsi, je urcite bateria. To ma stve najviac. Je to urcite dan za vacsi a kapacitny displej, na ktory si musim po prechode z HD zvykat. Nabijal som ho 14x, teda vlastne kazdy den! To sa mi u HD nestalo ani raz! Pritom ho vyuzivam rovnako. Vecer ho dam na nabku a rano (po cca 6-tich hodinach) ho zacinam vyuzivat. Priemerne 5-8 hovorov, aj tolko sms, 2-3 hodiny na nete cez operatora, cez vikendy cez wifi, par minut hudby alebo videa. Samozrejme vselico skusam a upravujem, takze fon si oddychne zatial menej ako pri predchodcovi. Vecer mam bateriu na 10-15%, takze znova ide na nabku! Vcera vecer som odinstaloval duttyho task manager a ostatne nevyuzivajuce aplikacie, po praci vypinam vsetky programy a vlastne som cely den fon vyuzival co najmenej. Doteraz - po 13-tich hodinach baterka "zozrala" 50% energie, co je zatial rekord... Lenze to ho fakt setrim! Pri HD mi vydrzala baterka dvojnasobok, co som bol celkom spokojny. Gratulujem tomu, komu pri podobnej zatazi vydrzi 2 dni!!!

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Zdravim,

Chcel by som sa spytat ako moc ovplyvnuje vydrz baterie prehravanie hudby a videa?
    Vydrzi mi bateria aspon do vecera pri cca 2 hodinach hudby?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No,něco je špatně,ale není to přístrojem jako takovým ale nesmysly typu sense , spb shell , pripadne neceho dalsiho (spekuluje se o o htc taskmanageru) . Nepoužívám ani jednu s těchhle "nádherných" vymožeností a světe div se - jak už jsem kdesi vpředu psal , výdrž je pro mne téměř neuvěřitelnou skutečností . HD2 je na průměru všech předchozích zařízení s menším výkonem,displayem ale větší baterií ! U mne to znamená den a dost , kromě Samsungu i900 , i780 a vlastně i i8000 které končí den ještě s cca 40% kapacitou jsem s každým strojem (a že jsem měl všechno :-D) končil na cca 10-20% , to samé platí o HD2 ...
    Konkrétně to znamená od cca 6 hodin shozené s nabíječky - prum. 90-120 min hovoru , počasí včetně snímků stahované po 2 hodinách , pár mailů s přílohama , samozřejmě chvíle na netu , chvíle vrtání se "obecně" :-) , pár sms a 10 - 20 minut videa ...... , připojení k netu samozřejmě nepřetržité a BT taktéž , telefonuju prakticky pořád přes handsfree ... no a tak po 23 hodině jde na nabíječku s avizovanými 10-20% .... výborný výsledek !!

edit : cca 3 dny jsem to používal s spb shell , spotreba se jednoznacne zvedla , ale urcite ne tak dramaticky jak tady nekteri popisuji .... pravdepodobne tedy patri k "mensiim zroutum" :-)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak já jsem po víkendovém testování s baterií spokojen. Zjistil jsem, že ve sleep modu hodně žere zapnuté BT. Se zapnutým BT se mi přes noc (zhruba 6-7h) vybila baterie ze 100% na 82%. S vypnutým BT mi spadne za zhruba stejný čas baterie o 4-5%. Wifi také ve sleep modu skoro nic nežere, měl jsem ji permanentně spuštěnou a v default modu se Wifi při uspání vypíná. Dutty Task Manager jsem ponechal, podle mě baterii neždíme.

Telefonní část ON, wifi ON, BT OFF: 100 > 96%
    Telefonní část ONí, wifi OFF, BT ON: 100 > 82%

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Výdrž baterie - nová baterie ?
    Od MrPierc_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 12:49
  2. PDA a GPS - výdrž baterie
    Od Rumcajs_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 12