Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC SEDNA(p6500) česky ?!

gomez79_ce4you (0)|10.11.2009 08:05
Dobrý den,
mám teď mimo jiné v užívání HTC P6500 Sirius/Sedna ...myslím,že je to Sedna a potřeboval bych poradit,neublížím-li tomuto zařízení,když použiji nejbližší romku(firmware) která vyšla česky. Necci zde diskutovat,že anglicky je taky v pohodě,jen potřebuji vědět,jde-li počeštit tento přístroj.
Nejsou-li zkušenosti,pak budu rád,za dojmy z Vašich experimentů při použití jiných ROM,než je určeno pro "ten a ten" přístroj ;)
kdo stále nepochytil podstatu problému-chci česky přístroj,který se v CZ nikdy neprodával,tudíž je česká ROM nedostupná...
myslíte,že se něco špatného stane,když tam šoupnu ROM třeba z Kaisera ... ?
Moc děkuji za odpovědi ;)
Zdenek Malinsky (9781)|10.11.2009 10:35
A proč do benzíňáka nenatankovat naftu? Nafta je levnější a jinak je to stejný, benziňák jako nafťák - má to 4 kola, motor, volant, sedačky.....


Asi by bylo lepší vyzkoušet nějakou univerzální lokalizaci od Sunnysoftu, která zajistí překlad alespoň části, když ne všeho.
Nebo si uvařít ROM sám - link
gomez79_ce4you (0)|10.11.2009 15:39
aha,díky za snahu-cení se,ale potřeboval bych odpověď která mi řekne,mohu-li dát do tohoto stroje pčeštěnou ROM.
...navíc u sunnysoftu za češtiny chtěji penízky :-(
Zdenek Malinsky (9781)|11.11.2009 13:08
Jsem si myslel, že jsem odpověděl jasně, takže tedy: NE.
Samozřejmě to můžeš i vyzkoušet, ale dojde nejspíše k jedné z možností:
a) flashování vůbec nepůjde spustit
b) flash proběhne, ale bude s tím hodně práce uvést to potom do použitelné podoby
c) uděláš si z toho cihlu nebo těžítko na stůl

Na InterWrite je zkušební verze, ale tu jsi ani, s ohledem na tvou reakci, asi nevyzkoušel, že?
gomez79_ce4you (0)|11.11.2009 14:53
aha ,teď je to jasnější :)
ta zkušební mi přístoj částečně počeští,ale je to jen na 14dní.Kdyby to fungovalo stále,byl bych spokojený.
Zdenek Malinsky (9781)|11.11.2009 15:04
Česká klávesnice se dá použít nějaká free = zdarma. A z angličtiny stačí znát opravdu jen pár základních slovíček.
No a přinejhorším ta cena InterWrite není nějak drastická - za ty prachy nekoupíš ani láhev slušné whisky. ;)

EDIT
Že by dročkaři z Ki měli tak málo peněz? :O :? ;)
gomez79_ce4you (0)|12.11.2009 17:06
njn....český iNet je malý :-P
dročkaři jsou chudáci všude....neboli-kdo si nestěžuje,jako by nebyl :)
....víš,jsem doposud zvyklý kupovat si už tak drahé zařízení(HW) a je mi vážně líto každého halíře.
asi mne odsoudíš,ale su už takové :)