Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM 6.5 original

Mates_ce4you (0)|11.11.2009 16:25
tom79: Jak moc je náročný provést update na WM6.5 + dát tam lokalizaci od SunnySoftu?

Urcite to zvladne kazdy. Nic na to neni :yes:
fretak (265)|11.11.2009 19:59
[quote=Geo89]zdravim, taky jsem nainstaloval novou origo rom a po nekolika dnech pouzivani mam par postrehu/dotazu

1/ pokud vlezu do menu start a vrátím se na home, hodiny vzdy ukážou nejdříve čas o 1hod. a 2 minuty zpožděný , po cca sekundě se tam "nalistuje" správný čas ...není to jen při tom start menu, ale i jindy.. dělá to někomu taky ? dá se to nějak odstranit ?[/quote]

To je schvalne. Proste to ma pusobit dynamicky :)))

[quote=Geo89]4/ trochu nerozumim funkci "my location" ... při prvnim spuštění doma to napsalo město správně, prestoze nebydlim v zadnym velkomeste (5 000 lidi) ... ale dál uz nic... cekal jsem ze kdyz prejedu nekam jinam, tak se udaj o "my location" změní... ale ono ne,.. jsem 200 km daleko a žádná změna.. je to tim ze mam vypnutou automatickou aktualizaci počasí ?[/quote]

Ano, to je presne tim :-) Kdyz neaktualizujes pocasi, mesto se nezmeni :)

Geo89 (32)|11.11.2009 20:59
Díky..
jeste jsem narazil na jeden problem : při zobrazení sms s kontaktem se mi ty smsky řadí nějak podivně, každopádně ne chronologicky... co s tím ?
tom79 (21)|12.11.2009 09:19
Jde nějak nastavit, abych v SMSce o doručení neviděl že SMSka byla doručená na číslo XY, ale viděl jsem tam jméno z kontaktu? Popřípadě, aby mi výpis nechodil v tomhle tvaru, ale místo SMSky mi pouze probliklo něco na displeji?
Jinak při přechodu na WM6.5 jsem použil soubory + návod na stránce http://www.sunnysoft.cz/htc/ a vše šlo a dopadlo skvěle. :-)
strojvudce (390)|12.11.2009 21:25
Tak ja mam v dorucence pred cislem i jmeno. A nikde jsem nic nenastavoval. A byl jsem mile prekvapen.
zajic79 (19)|13.11.2009 09:17
[quote=Martin Nanek]Pokud by někomu vadilo že si nemůže nastavit upozornění na sms, mail a podobně (zešedlá volba v notifikacích), mrkněte sem: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=578324 ..jednoduché :D a funguje 100%

Tak jsem to zkoušel podle návodu na xda-developers.com a já v registrech tu položku nemůžu najít. Dělal jsem to Total Commanderem. Poradí někdo? Díky

Tak už jsem na to přišel- Vyřešeno
Bobanovicz (511)|13.11.2009 13:29
[quote=tom79]Jde nějak nastavit, abych v SMSce o doručení neviděl že SMSka byla doručená na číslo XY, ale viděl jsem tam jméno z kontaktu?[/quote]
Petr_K (112)|13.11.2009 14:55
[quote=zajic79][quote=Martin Nanek]Pokud by někomu vadilo že si nemůže nastavit upozornění na sms, mail a podobně (zešedlá volba v notifikacích), mrkněte sem: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=578324 ..jednoduché :D a funguje 100%

Tak jsem to zkoušel podle návodu na xda-developers.com a já v registrech tu položku nemůžu najít. Dělal jsem to Total Commanderem. Poradí někdo? Díky

Tak už jsem na to přišel- Vyřešeno[/quote]


A když si to vyřešil, nepředáš to řešení dál?

zajic79 (19)|13.11.2009 16:59
V těch registrech MODULY\REGISTRY\HKCU\ControlPanel\Notification\ postupně otvírat položky a hledat položku AvailableOptions a podtím je ihned Default a ten když si otevřeš zjistíš funkci registru a pokud je to třeba Telefon:Zmeškaný hovor tak v AvailableOptions změníš hodnotu na 0 a poté už budeš moci v Zvuky a upozornění zaškrtnout položku Blikat
Mates_ce4you (0)|13.11.2009 21:04
Prosim mohl by me nekdo poradit jak si nastavim jako vychozi prohlizec Operu? mam tam explorer a radeji bych tu operu. Jsem asi nejakej amater,proste nemohu na to prijit. Vzdy kdyz otevru internet v touchFlo tak je tam explorer. Diky
fofrnik (45)|14.11.2009 10:50
mam dotay je normální že když dojde SMS zhraje mi jen oznámení a htc se nepropudí a nezobrazí zprávu na displei? aktivoval jsem si i zobrazení zpráv na displeii a flash ligt? díky za rady
prokji (199)|14.11.2009 11:55
Doporučuju TopazSettingTool /htcpedia/.........výborný a srozumitelný tweak /mimo jiné řeší i tvůj problém/ - je to komplexní a sruzumitelné a hlavně - všechny funkce jsem odzkoušel a fungujou /je to programovaný pro 6.5/ - mrkni na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=546590 /včetně odkazu a diskuse.../
fofrnik (45)|14.11.2009 12:00
nerozumim co doporučuješ?
fofrnik (45)|14.11.2009 12:01
kde to prosím najdu?
myslíš toto? http://htcpedia.com/news/text-messaging-tool-for-windows-mobile-devices.html


Díky už jsem to sosl a jdu si hrát

nemaká , chce to po mne framework, prej mam starou verzi????
tak jsem našel na microsoft novej framework a maka díky
zde přikládám v cabu topaz setting tools
prokji (199)|14.11.2009 12:51
Ono ti s tou 3.5 FW toho bude makat víc /ve 2. FW už píše málokdo.../
fofrnik (45)|14.11.2009 13:05
ale po chvíly hraní jsem zjistil, že mi to problém stejně nevyřešilo, i když si to nastavím tak stejně pokud je mé HTC v režimu spaní tak se mi obrazovka s příchozí sms nezobrazí
prokji (199)|14.11.2009 13:23
Nevím , mě i volba SMS Wake Up Event funguje perfektně.....
fofrnik (45)|15.11.2009 11:09
chtěl bych si nainstalovat touch flo 2.5 kde se dá stáhnout jen samotné touch flo?
prokji (199)|15.11.2009 16:49
HTC Sense /dříve TouFlo3D/ není program , ale je komponentou, integrovanou v systému. Z toho vyplývá , že jej samostaně nelze nainstalovat - můžeš si pouze flešnout nějakou cooked ROMs , v níž je integrováno /Dutty's , Shadowline atd./ - ovšem se všemi riziky , z toho vyplývajícími....Na XDA je této problematiky plný tematický blok...
ekim (2)|28.11.2009 00:18
Mám dotázek. Koupil sem nejakou sedivku Compacta5 dotahlou buhviodkud. Tipuju nemecko, rakousko... Jelikoz se mi nelibi T-mobile menu hned prvni bylo odblokovani a nahrani ROMky z klasickyho Diamonda2... Jenze ta mi nejde lokalizovat. Oba soubory sem sosnul ze sunnysoftu. ROMku to zbasti lokalizaci nainstaluju a po naslednem HR stale oranzova obrazovka s progres barem beha X minut a nakonec hodi hlasku Timeout a error kterej nejde zrusit... netusi nekdo jak by slo zprovoznit lokalizaci WM 6.5?
prokji (199)|28.11.2009 18:25
Koupit Interwrite standart / www.sunnysoft.cz/- tedy pokud ti nestačí počeštění Sense via registry /viz obecné/
ekim (2)|29.11.2009 01:02
Leda me napadlo zkusit jeste uvarit ROMku rovnou s integrovanou cestinou...
Rondalus (1)|30.11.2009 23:25
[quote=Geo89]zdravim, taky jsem nainstaloval novou origo rom a po nekolika dnech pouzivani mam par postrehu/dotazu

1/ pokud vlezu do menu start a vrátím se na home, hodiny vzdy ukážou nejdříve čas o 1hod. a 2 minuty zpožděný , po cca sekundě se tam "nalistuje" správný čas ...není to jen při tom start menu, ale i jindy.. dělá to někomu taky ? dá se to nějak odstranit ?

3/ nějak se mi tel. zahlcuje vic nez by bylo zdrávo.. mysleno víc nez s win 6.1.. po 1-2 dnech mam treba 80% vyuziti... s win 6.1 to bylo třeba po 4-5 dnech (jeste nemuzu tvrdit jiste,nemam to tam dostatecne dlouho)

5/ rychlost - nějak mi nepřijde ze by se oproti 6.1 zarizeni nejak extra zrychlilo, a to jsem měl na 6.1 lokalizaci od sunnysoftu.. zrychlení je, ale není zas tak extrémní....

6/ je možnost nastavit nějak automaticky zamek ? aby to fungovalo např. jako S2U2 ? tj kdyz vypnu displej aby se automaticky zarizeni zamklo ?

Díky, Jirka[/quote]

2/ stejnej problem... po jednom dni je na 80%... bug?

5/ rychlost mi prijde, ze po delsi dobe je pomalejsi nez u WM6.1 :((

6/ pokud na neco prijdes posli mi SZ :)
angerman_ce4you (37)|3.12.2009 09:07
add 6/Pouzij app. Smart lock je tu nekde na foru
Unite (159)|3.12.2009 15:36
oprava hodin: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
neni to moje , je to od TomSofta

pouzij ten S2U2 , je asi nejlepsi
Geo89 (32)|3.12.2009 18:50
Odemě máš SZ kde píšu víceméně totéž..
ještě k tej rychlosti a zahlcování :
nasel jsem nekde na netu (xda-developers .. asi ?) radu jak tohle zlepsit,..
otevri registry
HKLM/SOFTWARE/HTC/ResProxy a zmen ShareMemSize na 0.
Kdyz sem to udelal poprvne tak se to asi vratilo po restartu zpatky, ale po 2. změně uz to zustalo na 0...
Zahlcuje se taky , ale zdaleka ne tolik, maximalne treba na 70%.. a po restartu jsem treba na 48% , coz je fajn :)
baron_cz (74)|28.12.2009 12:31
Neřešil někdo na D2 s WM6.5 problém, že při příchozí SMS občas nezazní oznámení o nové zprávě? Na stránkách HTC je sice opravný soubor, ale jen pro ROM 1.40.XXX.X neb nižší ( asi jen pro WM6.1 ).

edit: toto se děje, když je D2 v pohotovostním režimu.
Cochran (9)|2.11.2010 22:14
Zdarec, prosím Vás,už mi dochází nervy a potřebuju poradit....měl jsem Diamonda2, EržikuD2+Sense2.5 a vše bylo OK.Teď mám MDA V a nemůžu přeflashovat.Pokaždé mi skočí error!!!Nemám nějak zablokované MDA??Jak to mám odblokovat???Díky moc za rady...
fofrnik (45)|11.11.2010 17:33
akorát mám problém, že když počeštim sense tak mi přestane chodit zvuk u příchozích sms nevíte někdo co s tím, u staré verze to chodilo u upgrade už ne, dále pak mi nejde po upgrade počasí, respektive počasí mi jde ale já jsem z Mostu a normálně jsem tam vždy měl Most ted mám jen krajské město