Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM2003 intern. prohližeč

juraset (8)|21.10.2009 22:22
Podle toho co jsem našel, tak pro tak starej oper system prostě neexistuje žádnej slušnej intern. prolížeč.

Mám Asus A 620, zkoušel jsem Operu 8.65, 8.60 a minimo,vic jsem nenasel nebo to neslo nainstalovat.
Hlavně se nedostanu na yahoomail a navic opera casto zamrzne a pomuze jen reset.

Existuje nějaký funkční prohlížeč pro WM2003 co se dostane i na yahoo?
Zdenek Malinsky (9781)|21.10.2009 22:30
A je nějaký důvod, proč na poštu nepoužít Inbox? Tedy kromě obvyklého: proč to dělat jednoduše, když to jde složitě. :?
zivan (615)|21.10.2009 22:59
Spatna neni taky Opera Mini, staci sehnat funkcni javu.
Nesli (409)|21.10.2009 23:12
Případně zauvažovat o upgradu zařízení (už je to velký stařeček), i když to asi není zrovna ta odpověď, co by jsi chtěl zrovna slyšet :dead:
juraset (8)|22.10.2009 11:42
operu mini zkousim,ale zatim jsem tu funkcni javu nesehnal
Esmertecjava Esmertec Java 20070802 je zrejme pro novejsi systemy anejde ani nainstalovat
a
Ewe sice nainstalovat jde ale opera mi v tom nejde otevrit :(

jdu hledat dal...

proste z toho Asusa musim jeste vytriskat maximum.. ;)
juraset (8)|22.10.2009 11:45
[quote=Zdenek Malinsky]A je nějaký důvod, proč na poštu nepoužít Inbox? Tedy kromě obvyklého: proč to dělat jednoduše, když to jde složitě. :? [/quote]


to jo , ale soucasne pouzivam pripojeni do posty na online komunikaci misto yahoomessengeru ,ktery mi taky nefunguje.
mimochodem mi nejede ani Skype :(

Zdenek Malinsky (9781)|22.10.2009 13:37
Tak to bude problém asi jinde, že? :sarcastic:
juraset (8)|22.10.2009 17:39
[quote=Zdenek Malinsky]Tak to bude problém asi jinde, že? :sarcastic: [/quote]

Tim jsem myslel, ze Skype pro WM2003SE jsem nenasel
a yahoomessenger sice je ,ale je to stara verze a umi fungovat jen na vytáčení přes bluetooth nebo infraport (potřebuji přes WiFi)
nová verze je jen pro WM5 and later :sarcastic:

Proto se ptám tady , kde to vypadalo, že bych mohl kromě ironie dostat i odpověd typu:
"jo ja ho jeste pouzivam a mam tam:
JVR 2.001.zt.cab
opera-mini-4.0.9800-advanced-cz.jar
a na Yahoo to nema smysl , ale mám ještě starý Skype 1.0.1 , který mi na tom funguje..." :bulb: :bulb: :bulb:

ale něčeho takovýho se tady asi nedočkám co ? ;)



juraset (8)|22.10.2009 22:48
podarilo se mi najit dalsi javu a na nejakym ruskym webu operu mini ktera by s ni mela pry fungovat:

opera-mini-3.1.10423-basic-int.jar
IBM_J9_Java_Emulator_v6.1.1_Setup.rar

zitra to zkusim a pro ostatni co maji PDA s WM2003 dam vedet jak to dopadlo :)
juraset (8)|23.10.2009 18:57

opera-mini-3.1.10423-basic-int.jar
IBM_J9_Java_Emulator_v6.1.1_Setup.rar

taze tohle funguje, funguje I opera mini 4

juraset (8)|24.10.2009 23:54
Pro další nešťastníky co jim nefungoval SKYPE:

Skype pro WM2003 je tady:

http://smarthacks.com/wp-content/skype/SkypeForPocketPC-2.2.0.18-Beta.cab


a můžu potvrdit, že funguje i voice :)
Zdenek Malinsky (9781)|25.10.2009 11:16
Tak jsem si na tebe včera vzpomněl na OMV, když jsem tankoval - uviděl jsem tam člověka s iPAQ 4150, tedy s OS PPC 2003, který máš i ty. Neměl jsem jeho PDA v ruce, takže to nemůžu tvrdit na 100%, ale říkal mi, že mu na něm běží všechny současné verze aplikací (tedy i skype, IM a pod), takže nevidím důvod, proč by to nemělo běhat i tobě.

Nějak pořád nerozím tvým odpovědím, ani jak postupuješ a proč a co přesně chceš udělat.

Problém se skype (a dalším) jsem myslel ve svém předchozím příspěvku, že bude ve špatném, resp. i žádném/nefungujícím internetovém připojení.

Yahoo messenger zvládne více aplikací (Agile, Slick...), poštu si stáhneš do Outlooku (Inboxu) v PDA. Sám jsem to na 4150 před lety sám používal. Ovšem nezaškodí se nejprve samotným PDA připojit na net (přes mobil, Wi-Fi...) a pak teprve dělat další, tj. stahovat poštu, zapínat skype, IM atd.
juraset (8)|25.10.2009 19:58
Neco takovyho jsem myslel, nasmerovat na aplikace , ktery funguji a prip. kde se daji stahnout nebo alespon jejich nazev a verzi.
Doufal jsem , ze je tady urcite jeste spousta uzivatelu WM2003 a nebudu muset hodiny hledat neco co uz davno nekdo vyresil.

Pripojeni pres wifi mi vzdy chodilo bez problemu, jen zobrazeni nekterych stranek resp. padani intern. prohlizecu vcetne opery 8.5 atd. mi
delalo problem, proto jsem hledal nejaky funkcni prohlizec, co nepada a nacte stranky jak ma. Postu nikdy nestahuju a pres yahoo mail
obycejne on-line komunikuji kdyz jsem v zahranici a nechci kvuli bezpecnosti pouzivat meebo a jine prekladace pro komunikaci.

Ta Opera mini + Java je super, taky to obcas spadne, ale neda se to srovnat s tim co jsem mel pred tim.

Tak nejak jsem doufal, ze tu budou zvyrazneny plodny diskuse o podstatnych vecech a programech co funguji , prip. kde je stahnout ,
jsou-li free a co je placeny. Po dlouhym hledani jsem se zeptal , protoze jsem nasel jenom odpovedi typu...
"..co bys cekal od orig. pocket exploreru?"
"..to uz je je starecek koupil bych neco novyho"
"..pro wm2003 uz neni zadna podpora chce to upgrade"
"..zagoogluj a pohledej , taky jsem musel "

a the best one is "...no tak ty stranky nenavstevuj , navstevuj jen ty co funguji" :) :) :)

ok , nastesti jsem nasel co potrebuji a funguje to .

Diky vsem za odpovedi, a obzvlast za nasmerovani na tu operu mini .