Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: HTC Touch2 - blikání LED při došlé SMS nebo zmeškaném hovoru

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

U HTC Touch2 s WM 6.5 nejde při přijetí SMS nebo zmeškaného hovoru, aby dioda blikala tak dlouho, jak se mi zlíbí. Je napevno nastavený čas na 5 min. blikání. Nejde to nějak obejít?

Upraven název vlákna. Přemýšlej příště trošku. admin
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zkus Don't Forget od Hujera.

A uprav si nazev vlakna.

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Díky, ale já potřebuju jen abych si mohl nastavit blikání diody na víc než přednastavených pět minut. U SMS, nepřijatých hovorů a upomínek se to nedá nastavit (šedivej řádek) a mě nejde na rozum, proč to tak je, když třeba u e-mailů si to normálně odfajfknu a nastavim si čas, jakej potřebuju...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Špatný zápis do registrů. Zřejmě upraveno záměrně (anebo chybou) od autora ROM (výrobce).
    Je několik možností: buď postupovat jak bylo zmíněno výše: pomocí externího programu anebo editovat příslušný klíč v registrech: HKCU\ControlPanel\Notications\{....}. Najdi si klíč, kde bude pod položkou Default ten název upozornění, který ti vyhovuje a podle toho pak nastav všechny ostatní hodnoty v klíči, který chceš změnit. Velice jednoduché a jak jsem koukal tak hodně WM6.5 portovaných ( konkrétně z Leo) co jsem zkoušel mají stejné problémy.

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Nějak jsem to v těch registrech nenašel... taky jsem s nima nikdy nedělal

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Já jsem si to nastavil v \HKCU\ControlPanel\Notifications\{A877D65B-239C-47a7-9304-0D347F580408}\AvailableOptions nastavit na 15, původně tam bylo 13. Nastavení jsem obšlehl s nové MMS, která má volby stejné, s tím rozdílem, že jde nastavovart délka blikání.

Tím se uvolnila volba nastavení doby blikání, což jsem si pak normálně v Settings ručně nastavil na Furt.

Nevím, jestli je tak jak uvádím na každém Rhodiu, ale tu správnou volbu jsem našel tak, že jsem pročesal všechny složky v Notifications a koukal do položky Default.
    Prostě jsem udělal to, co doporučoval bjirka. :c)

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Skvělý! Přepsal jsem to z ty 13 na 15 a jdou mi nastavit SMS, což je půl úspěchu :-). Nevěděl bys, jak ještě zprovoznit nepřijaté hovory a upomínky? Nebo jakým systémem bych našel správnou složku a co tam přepsat.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

napriklad v total commanderu (http://ghisler.com/pocketpc.htm) se da vyhledavat i v registrech, takze si clovek nastavi vyhledavani v te vetvi, ktera je uvedena, termin da trebas "available" a zmeni kazdou vyhledanou polozku...

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

upravil jsem to takto :
    mám diamond II a wm6.5
    pomocí Total Commander
    sms: v \HKCU\ControlPanel\Notifications\{A877D65B-239C-47a7-9304-0D347F580408}\AvailableOptions nastavit na 15, původně tam bylo 11.
    zmeškaný hovor : \HKCU\ControlPanel\Notifications\{A877D6660-239C-47a7.............\AvailableOptions nastavit na 15, původně tam bylo 11.

následně lze již ve Zvuky a upozornění, dále dole list Upozornění již pro "Zpráva: Nová zpráva" a "Telefon: Zmeškaný hovor" přidat faju a nastavit délku blikání (třeba Bez omezení)
    diamo

Podobná témata

1. Filtr hovorů pro HTC touch2
    Od Jury_ce4you v sekci Touch2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 14:21
  2. HTC a došlé MMS
    Od Vascha84 v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-04-2009, 13:21
  3. Reakcí: 9