Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia II - Problémy a řešení

trnorep (1)|17.5.2010 18:41
Měl jsem symbian 4 roky, už bych ho nechtěl nikdy v životě...
jerzyk.p (5)|30.5.2010 11:59
Nevím jestli to patří přímo sem... ale když kopíruji z telefonu (omnia II) pres ActiveSync explorer... tak kopirovani sice probehne, ale ty soubory nikde potom nejsou. Co s tím? Chyba mezi židlí a klávesnicí?
dalid (56)|30.5.2010 17:35
Nie som si isty, Omniu mam zatial kratko, ale tusim to uklada do Toto zariadanie - Moje dokumenty...
Ja som si v minulosti zvykol nastavit PDA ako USB zariadenie a potom veci kopiroval na kartu... Ak som nieco potreboval presunut inde, presuval som to potom uz v PDA.. Mozno kostrbate, ale mi to vyhovovalo... :oops:
Ogy (20)|26.7.2010 16:28
Zdravim, tak jsem ho taky zkusil po 14-ti dennich pokusu.. 1. nefunkci HTC hd mini, 2. SE Xperia X2-pri nabijeni psal ze neni bateri :D a konecne za 3. Samsung Omnia II, ktera se mi pro zmenu neprihlasi do site.. Zkousim jesli nekdo nevi kde muze byt hacek tady, nez ten obchod pujdu definitivne vypalit:evil: :evil: :evil: Diky Ogy
dalid (56)|27.7.2010 14:11
neprihlasi ta do GMS siete??? To je nejake divne.... Predpokladam, ze SIM karta v inom telefone funguje spravne?
Ogy (20)|27.7.2010 14:49
Tak novy zjisteni. Prihlasi se dosite ale jen za idealnich podminek jako treba kopec ci mesto. Kdyz prijedu do prace coz je asi 20m od silnice a o 5m niz tak jsem bez signalu. Bude to asi tim ze samsung sux stejne jako SE ktery jsem reklamoval pred tim.. Hold po 3 tydnech co jsem bez telefonu musim uznat, ze delat pokusy je chyba a je potreba kupovat overenou kvalitu..

Jinak udajne podobny problem ze signalem ma i iphone 4g, prej neco s vypoctama.. me to stejne prijde jen jako vymluva :) proste je to sajz usity horkou jehlou jako 3g co jsem mel pred tim..
dalid (56)|29.7.2010 09:11
Ogy - nic v zlom. Len ci ty tym tllefonom smolu nenosis??? :D
Teraz vazne. Moze sa stat, ze nejaky kus ma problem napr s GSM antenou, tak ako tvoja Omnia. Ja som po 2och tyzdnoch reklamoval fotak, vymenili mi celu cast a od vtedy s tym nie je problem. Na chalupe v horach na Omnii mam lepsi GSM signal, ako mama s jej Nokiou 6120.

Ale ak ti nejde poriadne uz 3. telefon od toho isteho predajcu, skor je na zamyslenie kde oni tie telefony beru...??? :evil:
Pytlas (7)|6.7.2011 13:00
Prosím o radu - nedaří se mi nastavit dobu podsvícení. Ať nastavím jakoukoliv dobu, "drží" nastavení, jen dokud nevypnu displej. Po zapnutí je zpět nastavení na 20 s.
Mám nainstalovaný SPB Mobile Shell 3.5.5, sestavení 10087
JindraSv. (1)|6.12.2011 08:55
Ahoj, já mám problém, že při hard resetu vždy nainstaluju aplikace na moje uložiště , ele z menu start nelze spustit, propadlý certifikát nebo součást programu nelze nalézt.
Když nainstaluju do paměti tel. tak funguje, ale je malá pamět ...
Řešil to někdo už? Kámoš má taky tuhle omnii a ten samý problém...co je potřeba nastavit aby moje uložiště bral jako svojí pamět ten telefon? díky.
Zdeno_ce4you (291)|6.12.2011 19:54
řešil jsem to a bylo to ve špatně nastaveném regionu. Ale nemám to doma, tak ti to neřeknu přesně.
martin.fernet (9)|13.4.2012 06:30
Zdravím vás,
potřeboval bych radu. Používám gmail a nastavil jsem si ho i v v tel. Jenže nedávno mi nastavení gmailu z telefonu zmizelo, telefon ukazuje nevyzvednuté maily, ale ikonka gmailu nikdy. Zkusil jsem nové nastavení ale píše to, že gmail je již nastavený.

Neměl někdo podobný problém?
Díky.