Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM 6.5 na HTC Pro2

Salik666 (73)|22.12.2009 07:30
[quote=Youzza]No je to samozřejmě možný. Mám instalováno Modaco-Nodata, Meteoservis, Batti, HTCAddis-CleaRam, LockDevice, Hot fix z HTC (RHO09076), PHM Registry editor, Sygic Mobile Maps2009 a CZ Lokalizaci od Sunnysoftu. Zkoušel jsem i HardReset, ale po nějaký době se chyba objeví znovu. Naštěstí SR trvá docela chvilku, dá se to vydržet. Dělat jej desetkrát denně bych ale nechtěl. To by mně asi nebavilo. Mám TP2 jako pracovní nástroj. Jinak na něj nedám dopustit. Príma přístroj. No uvidíme, jestli to nepřesáhne únosnou míru.[/quote]

Tak aplikace: Meteoservis, Batti, HTCAddis-CleanRam a CZ lokalizace to nedělají...ty mám taky...dělalo mi to prblém, když jsem si nainstaloval Marketplace, nebo prováděl zálohu přes různé backup zálohy. Jinak nevím, čím by to mohlo být...jak jsem už říkal...taky mi to zlobilo a asi 4x jsem musel dělat HR, ale pokusem/omylem jsem se dobral k aplikacím, které můj TP2 prostě "nemá rád"! :D
Youzza (7)|22.12.2009 22:31
Ahojda, tak nevím. Protože mám TP2 jako pracovní a máme Exchange server, tak zálohy provádím vlastně při každé synchronizaci. Hard reset jsem zatím od CZ Lokalizace dělal jen jednou, ale zatím nepomohlo. Taky budu muset vyzkoušet co "má rád můj telefon" :D To je snad horší než svého času Tamagoči. Krmit musím taky a zkoušet čím mu udělám radost taky. A když to trefím, tak mi nechá zavolat, napsat mail a když to trefím hodně, tak si písnu do kalendáře a pošlu sms. Je to takovej hravej telefon.
Whippy (206)|29.12.2009 15:51
Prosim Vas, existuji nejaci jedinci kterym oficialni Romka nemrzne a chova se u nich stabilne? Idealne taci kteri nepouzivaji jeji 3D today plugin.
Stale se rozhoduji zda ji vyzkouset ci nikoliv. S 6.1 mam obcas porblemy, ale rozhodne ne zamrzavani.
Muzete mi pripadne doporucit nejakou stabilni(bezproblemovou) 6.5 ROMku?
Dekuji za odpovedi.
pavel.m (28)|29.12.2009 21:13
Já mám originál ROM 6.5 od HTC (dali mi ji tam v servisu po výměně zákl. desky) a nejsou s ní zatím žádné problémy. Používám BT, synchronizaci s PC, SPB Backup, SPB Traveler, Meteoservis a navigaci a vše je ok.
Otáčení displaye funguje a zatím mi telefon nezatuhnul :yes: