Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Připojení OperyMini z notebooku přes Kaisera (T-mobile)

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Mám asi značně specifický dotaz, ale zkusím. Mám HTC Vario III (Kaiser) od T-mobile, k němu ten surfovací balíček za 99Kč na surfování přes Operu Mini. Dá se nějakým způsobem nasdílet toto připojení do notebooku a na něm prohlížet web přes Operu Mini, tak, aby jela v rámci toho paušálu (Surf+ nebo jak se to jmenuje)? A dá se vůbec Opera Mini provozovat na PC? Možná to zní jako totální blbost, ale notebook využívám v naprosté většině s wifi internetem a tak by se jednalo jenom o "nouzovku", když jsem mimo wifi. A kvůli tomu mi příde zbytečné platit další datový paušál, kupovat další modem apod, když jsem celý den na pevnym netu a když ne, tak na wifi... No asi nesmysl, ale uvidíme... Díky !
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Opera Mini na PC jde, stačí googlit - http://www.google.cz/#hl=cs&source=hp&q=opera+mini+na+pc&btnG=Vyhledat+ Googlem&lr=lang_cs&aq=f&oq=opera+mini+na+pc&fp=800 1aeb38ff4cfcb

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

OK,diky,to jsem tak nejak predpokladal. Ale ted to hlavni-da se to pripojit pres mobil (PDA) tak, aby to t-mobile neuctoval jako standard data,ale jelo to v ramci toho pausalu surf+ pro surfovani s operou mini...???? To uz bude asi horsi... :-(

Podobná témata

1. připojení PDA jako externí GPS k notebooku.
    Od golom v sekci Ostatní využití GPS
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-02-2010, 20:11
  2. Připojení notebooku na net přes HTC Kaiser II
    Od bufan1 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-09-2008, 09:24
  3. X500+ připojení notebooku na net přes bluetooth GPRS??
    Od dnevim v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-08-2008, 12:07
  4. Internet na notebooku přes MDA VARIO
    Od selskyrozum v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-11-2006, 12:31
  5. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 03-02-2006, 13:42