Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: GSM Booster - zkoušel jste někdo?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Zdravím,
    chtěl bych se zeptat, jestli někdo neskoušel nacpat do telefonu toto. Pokud ano, tak s jakým výsledkem.
    Protože doma nemám dobrý příjem, tak jsem to chtěl vyzkoušet.
    Předem dík za odpovědi.

Upraven název. admin
    Odpovídat lze po přihlášení

lol lol je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Ahoj, dnes na toto téma pokecal s technikem co instaluje anténní svody do televizí, aha, ptáte se proč zrovna on? Protože mne napadla paralela. Můj pohled laika je takový, že ne, že ten kus plošného spoje nemůže posílit signál, protože není-li anténa propojena se spotřebičem, tak je mi platná jak brzda na houpacím koni. Vyvedl mě z omylu a říkal, že k posílení signálu dojde, ale něco za něco. Zvýší se SAR vyzařování (pozor, ať si neuvaříme mozek). Stejného efektu prý dosáhnem omotáním měděného drátu kolem telefonu, sice to blbě vypadá, ale účel světí prostředky.
    Jinak celá objednávka vyjde na cca. 10 dolarů, 4 dolary spoj, zbytek poplatky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Tak jsem se v tom jenom utvrdil. S tím kusem drátu to není tak docela pravda, protože anténa musí mít
    určité rozměry pro dobrý příjem jak GSM tak datových signálů. Koupím 1 kus na "obšlehnutí" a budu laborovat
    s různými tipy obrazců na DPS.
    PS: na aukru to někdo z Havířova prodává za necelých 50 Kč.

Podobná témata

1. HTC Audio Manager - zkoušel ste někdo na p535ce?
    Od silencer_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-10-2007, 09:10
  2. SKYPE for Pocket PC - IP telefonie zdarma - zkoušel to někdo?
    Od Martin Hanzal v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 08-11-2004, 19:11
  3. Dostali jste nekdo do cihly JAVU?
    Od d.devil v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 08-10-2004, 15:59