Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Přemapování volume UP/down

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Prosím, jde %subj% přiřadit jinou funkci? na hlasitost používám aplikaci se správou profilů a tato tlačítka bych rád používal jako UP/DOWN pro listování - jde to nějak? registry? Dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=14964

funguje i u TP2

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Mně bohužel ta aplikace nefunguje, po spuštění se dvojklik na tlačítku povedl jen jednou - mám WM 6.5, tak možná proto? ...ale díky za tip, ve vlákně na smartmanii se psalo o AE Button - to by se mi líbilo snad ještě víc (dovoluje přes grafický interface zvolit přemapování více kláves přesně jak kdo chce) , ale nepíšou nic o kompatibilitě s WM 6.5 - zkoušel to někdo?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

AE Button na WM6.5 používám bez potíží k přemapování HW tlačítka Back (šipka doleva) na AltTab.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Je pravda, že jsem to testoval jen několik minut, ale vše fungovalo korektně. Zkoušel jsem to na WM 6.5

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

omluva, poté, co jsem si nainstaloval ten prográmek přes cab ze stránky autora, tak mi to funguje taky....
    ... to ale nic nemění na tom, že by asi každý raději používal ten AE Button, který remap kláves řeší aspoň podle toho, co se na jeho webu píše, komplexněji...
    - tak po nějaké době zkoušení: VolDpad funguje v pohodě, AE Button taky, má víc funkcí, požere asi víc zdrojů - pokud jde jen o Up/Down, stačí to první, pokud chce člověk víc, AE Button mu to splní.

Podobná témata

1. Volume Up/Down nefunguje
    Od kalas_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-10-2008, 17:08
  2. Zjemneni stupnice master volume?
    Od milan.smart_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 24-10-2005, 07:54
  3. Přemapování tlačítka volume
    Od yasmeene2 v sekci Zbývající PPC