Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: HTC TouchFLO 3D v2.6

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zdravim

Máte někdo zkušenosti s updatem HTC TouchFLO 3D na verzi v2.6 (WVGA) na oficiálnim frimware s WM6.1?

Diky

Bohdan
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Tak informace by zajímavé byly.Taky mne lákají možnosti zobrazení na home plunginu.
    Ale nevím jestli to půjde doinstalovat.Na XDA foru vidím jen novou manilu implentovanou u win 6.5
    Což je škoda,protože nevím co mi přinesou nové win,ale osobně mohu říci že mi uspůsobením ikon nevyhovují.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

ze zacatku jsem si na to taky nemohl zvyknout * docela mi prijde i ted hodne dobra werze 23037 obzvlaste ten START ohledne ovladani jednou rukou nez tapat druhou rukou na START v vlevo nahore

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Jak říkám,dokud někdo neupraví řazení ikon do řádku,nechci WM6.5 ani vidět. Je přirozené číst z leva do prava v jednom řádku.Hledání té správné ikony systémem cikcak je natolik šílený,že se divím že někomu vyhovuje.

Jinak manilu 2.6 bych skutečně uvítal.Snad se najde někdo kdo vytvoří instalačku.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zatim se mi nechce přijít o záruku tak s neoficiálníma romkama nepracuju. Bylo by skvělý kdyby byl nějaký update pro WM6.1. I když příští měsíc by pro D2 měl vyjít nový frimware s WM6.5 a tam to už budene asi vložený :-)

B

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

jinak jsem ted asi na 3-ti klik nasel utilitu na opravu toho zobrazeni TU

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od Xfantasy
    Jak říkám,dokud někdo neupraví řazení ikon do řádku,nechci WM6.5 ani vidět. Je přirozené číst z leva do prava v jednom řádku.Hledání té správné ikony systémem cikcak je natolik šílený,že se divím že někomu vyhovuje.

Jinak manilu 2.6 bych skutečně uvítal.Snad se najde někdo kdo vytvoří instalačku.
    Ono to cickac cteni ikon je docela prirozene, kdyz si predstavis ty "sestiuhelnikove platy" kolem tech ikon.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

No,asi mi nezbyde nic jiného než si na to zvyknout.Ale uvidím co mi vlastně wm 6.5 dokáže přinýst.Z 98% používám mobil z prostředí TouchFlo které mi nabídne vše co potřebuji.

Podobná témata

1. TouchFlo 2D - TouchFlo pro všechny PPC
    Od gulii v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-09-2008, 18:20
  2. TouchFLO
    Od cipis_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 07-03-2008, 16:02
  3. TouchFLO??
    Od Treo 750v v sekci Zbývající SMP