Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ROM pre TP2

rriha (149)|8.11.2009 10:35
Jak je to s Manila 2.5? Subj. mi prijde rychlejsi, nez 2.1, libi se mi i par lip udelanych veci (people Tab, programy spoustene z obrazovky today...), ale nefunguje poradne v landscape modu - je to, ze nefunguje, vec za kterou"muze" ten, kdo kuchti ROMku, nebo to Manila 2.5 zatim poradne neumi? ...jinymi slovy: kdy se asi tak clovek docka EnergyROM, kde bude dobra Manila 2.5 (mam build 1920)?
acter (35)|9.11.2009 13:37
Taky jsem zkousel TF3D 2.5....vychytavky pekny, ale...

...kdyz mam u kontaktu vic SMS a otevru jejich seznam od daneho kontaktu tak to nacita 1 SMS snad po 1 sekunde...v TF3D 2.1 to je otazka mziku...tady to trva neskutecne dlouho...
rriha (149)|9.11.2009 15:39
romku se 2.5kou mam jen chvili, takze sms u jednotlivych kontaktu je jen par...na jednu obrazovku-ta se mi ale nacte hned...kolik sms tam mas?
mne zatim prijde ze skakani z obrazovky do obrazovky je rychlejsi, nez bylo ve 2.1 a taky se mi moc libi upraveny panel People...
acter (35)|9.11.2009 15:49
No to presne nevim, ale kolem 100 to urcite bude...kdyz se to zacne nacitat, vidim, jak se pomalinku zmensuje bocni slider...a telefon uplne vytuhne :(
mistm (477)|12.11.2009 21:11
presel jsem na http://htcpedia.com/Rhodium-AF-manila-2-5-V9/soft/htc-rhodium-rom.html a nemuzu si stezovat!! Funguji mi tam veci, ktere v EnergyROM nesly. U tohohle se rozhodne na chvili zdrzim.
Dominiktoreto_ce4you (97)|12.11.2009 22:04
Co máš třeba na mysl,tím co ti nejelo na Energy ROM?Máš s toho nějaké print screeny?
mistm (477)|12.11.2009 23:01
Vypada to jako originalni ROM...

dal jsem si tam jiny taskbar ikony a jiny zamykani. Skvely je treba, ze kdyz mas na karte slozku Autoinstall, tak se po hardresetu z tyhle slozky nainstaluji vsechny programy ... takze to nemusim delat rucne. Jinak co mi nefungovalo na EnergyROM a tady ano - tak treba kdyz mam kontakt propojeny s facebookem a dam otevrit album, tak energyrom se nedokazal pripojit, tady se normalne otevre album toho cloveka a muzu browsdat jeho fotkama. Taky je tu novej tab v Manile, kde si clovek muze pustit televizi ... ja to sice nepouziju, ale lidi pisou, ze jim to funguje. A taky se mi to tak nejak celkove cely libi - kdyz tam neni ten energyROM theme. Samozrejme funguje twitter a youtube... a plynuleji se mi hybe nabidka start, na energyromu se mi trhala.

Vychytal jsem si tam uplne vsechno krom dvou veci, ktere vychytat nejde - oznaceni sms jako prectene po kratsim case (ted je 5 sekund tusim?) a aby kdyz prijde email, tak aby neblikala dioda.
acter (35)|13.11.2009 06:49
[quote=Mist]presel jsem na http://htcpedia.com/Rhodium-AF-manila-2-5-V9/soft/htc-rhodium-rom.html a nemuzu si stezovat!! Funguji mi tam veci, ktere v EnergyROM nesly. U tohohle se rozhodne na chvili zdrzim.[/quote]

Tak jsem ji teda zkusil...ale uplne ten stejny problem...pri vice SMS u daneho cloveka a kliknuti na posledni SMS od nej, se otevre okno, kde muzu psat zpravy, ale zacne nacitat vsechny stare SMS a telefon regulerne vytuhne...(myslim ti, ze zpomali)
mistm (477)|13.11.2009 09:58
Ja to ted zkousel a funguje mi to ...

Myslis to, ze otevres kontakt z adresare a prepnes se do zalozky Messages, kde jsou zpravy jen mezi tebou a jim? Normalne se mi zobrazi zpravy nahore a dole mam pole pro odpoved. Muzu se posunout kamkoliv nahoru ve zpravach.

Nemas spis nejakou zpravu nejak poskozenou? Co takle zkusit zpravy smazat a nechat si poslat od nekoho vic zprav (treba z netu) a zkusit to? Kolik tam tech zprav mas? Ja jich tam muzu mit tak 30.
acter (35)|13.11.2009 12:18
Kdyzve spodnim "menu" Manilly vyberu zpravy, zobrazi se poslednich 25 zprav, kliknu na jednu, kteoru ma od kontaktu, od ktereho mam cca dalsich 600 zprav...objevi se posledni zprava, pod ni pole pro odpoved....a telefon zacne nacitat ostatni :) ted me napada, proc ja tam vubec ty zpravy mam ? :) :)

Dominiktoreto_ce4you (97)|13.11.2009 13:51
Tak takový problém si myslím že je všeobecně u Manila 2.5.Dělá mě to jak na Energy ROM Manila 2.5 tak na ROMeOS Manila 2.5...Jak už někdo podotknul že v Manila 2.5 už je HTC Messaging a nepoužívá standartní zprávy Win.
acter (35)|14.11.2009 04:36
Tak potom takovy system je nepouzitelny, kdyz ma takovehle bugy... :(
Dominiktoreto_ce4you (97)|14.11.2009 09:43
Řekl bych že tomu musíš dát čas,já teda osobně u Touch Pro nemohl používat ani originál soft když vyšel WM6.1.Co bylo ukuchtěné bylo podstatně rychlejší a stabilnější.Takže věřím tomu že se to taky povede.Osobně jsem teď nahodil ROM od MONAXe ZDE a zatím musím říci že 2 dny bez resetu,což je úspěch.Sice je to Manila 2.1 ale stabilní,zdá se :yes:
acter (35)|14.11.2009 09:47
Jj....tu jsem tam taky mel...jen si porad nemuzu nejak zvyknout na sestaveni 23xxx s Win buttonem dole... :(
Dominiktoreto_ce4you (97)|14.11.2009 09:51
Právě já osobně také ne,proto mám tu verzi co to má ještě nahoře.Jelikož potřebuji hlavně SPRÁVCE ÚLOH.
Dominiktoreto_ce4you (97)|1.12.2009 12:58
Ahoj,nevíte někdo jak je na tom nova Energy ROM "LEO" s Manila 2.5?Netestoval to někdo,zda stále padá a rožíná display při příchodu nové sms?
Díky za informace ;-)
rriha (149)|1.12.2009 16:25
mám ROM ze 12/11 (23088) a manilu 2.5.1920 - šlape v poho,na twitteru nrgz píše, že nové buildy jsou ještě lepší - vadí mi jen práce se sms - když píšu sms z manily (tj. přes volbu kontaktu) tak to říká "invalid recipient", když ji pak odešlu přímo z messagingu, odejde...nesmyslné vysouvání sw klávesnice bez možnosti schova i také pořád nevyřešeno - jinak ale fajn, dobrý signál, dobrá výdrž na baterky...možná (subjektivně) pomalý náběh GPS...