Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dýchání světla

Serminator (49)|24.8.2009 22:37
Zdravim. Na nokii 5800,kterou ma kamos, je mozne nastavit tzv. dychani svetla. Dioda v tlacitku pak po chvilkach vzdycky blikne, jde neco takoveho na Diamondovy? Mam nastavene, ze blika, pokud je tam nejaka zmeskana udalost, zprava apod., ale rad bych, aby to blikalo prubezne. Predem diky za vsechny rrady.
Duddits (217)|25.8.2009 07:44
jak se v tom pak chces vyznat? Krome toho by to byla zase spotreba navic (i kdyz asi ne moc) :sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|25.8.2009 08:26
Zkus Dont Forget od Hujera, ale ten taky dýchá snad jen "připomínkově".
BTW jak jsi přišel k výrazu dýchá? :? :O
Serminator (49)|25.8.2009 12:50
K výrazu dýchá jsem přišel na již zmíněné N5800, kde je to tak pojmenováno. Jinak díky za radu, vyzkouším.
Serminator (49)|25.8.2009 13:39
Tak bohužel DontForget umi blikat jen při zmeškaných událostech.
Zdenek Malinsky (9781)|25.8.2009 18:50
No vsak jsem to psal. Ale podle me to staci - upozornuje to, ze nekdo vola, dosla sms ci mail, ze je slaba baterka. Kdyz je vse v normalu, neni to treba indikovat (jako stirace stiraji, klakson troubi).

EDIT
Ale jak psal Duddits, bývá problém si všechny ty upozorňování zapamatovat. Kdysi jsem zkoušel na iPAQu 4150 aplikaci na hw tlačítka, kde šlo přiřadit ke každému tlačítku funkci na stisk, přidržení, dvojklik a trojklik. Fungovalo to skvěle, ale nebylo v mých silách si to všechno zapamatovat. :sarcastic: