Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: N560 nekomunikuje s PC

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Ahoj mám menší problém. Včera jsem instaloval media center na čistej systém v počítači. Zřejmě někde nastala chybka. ale N560 s ním nechce komunikovat, přtom na jinym PC se v pohodě spojí. Poradil by někdo jak odebrat N560 z počítače ? potřeboval bych docílit stavu,aby se po připíchnutí do USB opět začly instalovat ovladače.Předem díky za odpověd.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Podle instalace programu (media center) předpokládám, že máš instalovánu Vistu. Je nutné doinstalovat ActiveSync (nutno instalovat jako správce). Potom můžeš N560 připojit pomocí čeho budeš chtít (USB, IR, BT)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ne, zadny ActiveSync pro Visty neni. Nahradil ho Windows Mobile Device Center.

Edit:
    Visty nepouzivam, takze bohuzel neporadim s pripojenim. Ale na XP uz jsem narazil na nejaky problem s nastavenim AS a pro nove pripojeni myslim stacilo promazat cast registru pro ActiveSync. Pripadne se nove vse nastavilo po HR a jinak pojmenovanem zarizeni (mozna by stacilo jen prejmenovani)...

Podobná témata

1. Kaiser - nekomunikuje přes USB, nenabíjí
    Od bangecxjr v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 25-09-2009, 12:41
  2. GPS nekomunikuje/nechytá signál (Nokia LD-3w)
    Od majd_ce4you v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-12-2007, 11:42
  3. Vario nekomunikuje s PC pres USB
    Od Big.T v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-12-2007, 20:47
  4. system nekomunikuje s mym ipaqem H3630
    Od hh_junkie v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-02-2005, 20:07