Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zvysenie znizenie hlasitosti sluchatka

Jess_ce4you (61)|19.8.2009 13:28
Cau ma niekto podobny problem s hlasitostou sluchatka pokial počas hovoru alebo ked vytacam cislo dam ho na maximum je to ok ale ked vypnem telefon a znova zapnem tak hlasitost sa upravi na povodny stav to je zhruba na 7 dielikov to znamena ze nezostane upraveny na maximum
Jess_ce4you (61)|13.11.2009 12:03
to iste sa zopakovalo aj po nainstalovani novej rom 6.5 vie niekto poradit
Jess_ce4you (61)|10.4.2010 17:07
Tak uz to funguje jak ma po nainstalovani novej oficialnej rom ale po nainstalovani farebnych ikoniek sa to zopakovalo. Vie niekto poradit ako odstranit problem po nainstalovani taskbar aby fungovala hlasitost na maximum aj po vypnuti tel.modulu.
dance dan (10)|10.4.2010 22:06
upravuj hlasitost nie tlacitkami volume ale v nastaveniach zvuky ..zvlast nastavuj hlasitost zvonenia a zvlast systemove zvuky..da sa to tam pekne nastavit..takto by to malo fungovat
Jess_ce4you (61)|10.4.2010 23:21
mal som na mysli nastavenie hlasitosti sluchatka pocas telefonovania:((
dance dan (10)|11.4.2010 15:36
dnes som to skusal so sadou htc RC E100 ...v zariadeni som si upravil hlasitost tak ako som pisal vyssie pre zariadenie som dal vyssiu hlasitost ,lebo to suvisi prave s hlasitostou v sluchatkach a pre zvonenie nizsiu..uskutocnil som hovor najvyssia hlasitost...po ukonceni hovoru som pozrel do nastaveni hlasitost zvonenie nizsia ale ked som mrkol do hlasitosti systemu tak ako som to bol nastavil najvyssia..nic sa nezmenilo...mozno sa to meni len ak mas rovnaku hlasitost pre system aj zvonenie zvolenu v nastaveniach...no mozno sa mylim a figel je inde
Jess_ce4you (61)|11.4.2010 20:44
V prvom prispevku som pisal teraz v novej rom to funguje jak ma ze ta hlasitost zostava po nastaveni na maxime aj po vypnutí a opatovnom zapnuti telef.modulu. Problem je v tom ze po nainstalovani farebnych ikoniek (taskbar) sa problem zopakoval to znamena nastavim na maximum a po vypnuti a naslednom zap.tel.modulu hlasitost sluchatka klesne. Ked som odinstaloval taskbar tak je to ok. Vie niekto poradit ako odstranit problem po nainstalovani taskbar aby fungovala hlasitost na maximum aj po vypnuti tel.modulu.