Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Blokace HW tlacitek hlasitosti

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zdravim a mam otazku. Neni nejaka utilita ci jak v registru zakazat (premapovat do prazdna) ty dve bocni tlacitka na regulaci hlasitosti ? Proste, kdyz vemu HTC do ruky, treba ho zapnuty vyndavam z HF sady (zmakne to udelat i drzak HF sam), obcas tlacitka nechtene znacknu a ona se hlasitost snizi na minimum a pak se me nikdo pochopitelne nedovola..... Diky S2U2 jsem zamezil nechtenemu prijmuti /odmitnuti hovoru pri vyndavani z pouzdra, ale tohle bych jeste potreboval doresit. Nechapu, ze to nikomu jinemu nevadi. /Koukal jsem, ze HTC Diamond, ma tyto tlacitka tuzssi a vic zapustena/.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Používám taky S2U2 a když je v pouzdře a někdo zvoní, tak to nechtěně nidky nezvednu, nestalo se mi to nikdy.
    Nevím jestli to nějak půjde, ale zkus aplikaci AEButtons, kde namapuj ty dvě tl. do prázdna. Nezkoušel jsem, ale mohlo by to jít, nebo v jiném podobném SW na přemapování tlačítek. Nebo sundej zadní kryt a ....už nebou fungovat nikdy - ale to asi raději ne

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Na zamykání kláves používám TouchLockPro. Má neskutečně možností na automatické zamykání/odemykání na základě vytažení stylusu, změny okolního osvětlení, použítí BT handsfree,....

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nevím jak na TP, ale na všech PDA, co jsem měl delší dobu, tak to boční tlačítko regulovalo pouze hlasitost sluchátka, jikoli hlasitost zvonění. Ale na TP je to možná jinak - nezkoušel jsem.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Pokud někde najdeš první verzi Mobilnaut SYM, tak ta měla jako vedlejší efekt za následek právě nefunkčnost ovládání hlasitosti od HTC. Už bohužel nemám zdrojové kódy na první verzi a druhá verze má tento efekt již jen v režimu na šířku, takže hádám že ti to moc nepomůže.

Podobná témata

1. Blokace příchozích SMS a hovorů z určitého čísla
    Od Mephotekk_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 20-12-2008, 14:10
  2. HTC TyTN - blokace na operátora?
    Od will27 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-01-2008, 22:35
  3. Blokace sms a hovorů
    Od Aichel v sekci Zbývající zařízení E-TEN