Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP iPAQ hx4700 - to nejlepší od HP

Jakub Šesták (27)|8.1.2005 10:55
[QUOTE]Ono se není čemu divit, protože se diskutuje pouze o tom, co které PDA nemá a neumí. To co umí se bere tak nějak automaticky.[/QUOTE]

No ja si tedy koupim pda, ktere "neco umi", ne naopak. A to ze se berou automaticky urcite standardy mi prijde jako samozrejme. Ovsem vzdy zalezi na osobnich preferencich konkretniho uzivatele, me osobne by absence usb host sice pomerne dost mrzela, casto pouzivam flash disky, ale kvuli tomu si nebudu kupovat jine pda, ktere je celkove mene vydarene nez hp hx 4700.
MilanO_ce4you (187)|8.1.2005 11:13
Ani nejsem překvapen, že se opět někdo našel, kdo vytrhne jednu větu z celého kontextu a pak k tomu napíše hovadinu. Přečtěte si to prosím ještě jednou a jestli ani potom nepochopíte význam toho co jsem napsal, tak potom je to na lékaře. To je snad v poslední době nějaká moderna, takto psát. prosím zůstanme normální.
MilanO
wisp_ce4you (200)|8.1.2005 21:16
[QUOTE="MilanO"].... Já jsem třeba velmi spokojen s touchpadem....[/QUOTE]
Tak to já zase považuji touchpad za jednu z mála vad na kráse tohoto jinak squelého zařízení.
PavelR. (2184)|10.1.2005 18:15
[QUOTE="PavelR."]... Až bude více času zkusím zjistit jakou modulaci bluetooth skutečně používá a výše uvedené informace doplnit.
[/QUOTE]

... ještě k EDGE a 115 kbps omezení mezi PDA a mobilním telefonem. Napsal jsem přímo do Widcommu, aby mi napsali jak to je. Sdílní sice moc nebyli, nicméně potvrdili, že jediný omezující faktor při komunikaci mezi PDA a EDGE telefonem přes DUN profil je rychlost bluetooth - tj. 721 kbps, což pro EDGE více než postačuje :) ...

PavelR.
neoxo (133)|10.1.2005 18:59
skoda, chcel som si kupit hx4700 ale nema to usb host.

Splna skoro vsetko co potrebujem:
4" display
VGA
cpu nad 500 MHz
min 128 MB pamate
Irda, BT, WiFi
slot na SD
3,5 mm jack

len to USB host chyba.

Ked budete vediet o takom zariadeni tak mi dajte vediet.
peter.nr (501)|10.1.2005 21:52
[QUOTE="neoxo"]skoda, chcel som si kupit hx4700 ale nema to usb host.

Splna skoro vsetko co potrebujem:
4" display
VGA
cpu nad 500 MHz
min 128 MB pamate
Irda, BT, WiFi
slot na SD
3,5 mm jack

len to USB host chyba.

Ked budete vediet o takom zariadeni tak mi dajte vediet.[/QUOTE]

Tvoje kritériá spĺňa Asus MyPal 730W. ;)

Inak, iPaq 4700 nemá 128 MB RAM, iba 64. :?
Zdenek Malinsky (9781)|10.1.2005 22:03
1. Asus ma 4" VGA displej? :O
2. K cemu USB host?
MilanO_ce4you (187)|10.1.2005 22:16
To je velká sranda. "hrušky s hruškama a holky s holkama"
MilanO
peter.nr (501)|11.1.2005 18:50
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]1. Asus ma 4" VGA displej? :O
2. K cemu USB host?[/QUOTE]

1. To je pravda, iba 3,7". 4" má naozaj len 4700.
2. No v poslednej dobe vidím n použití ... Inak, divím sa, že ešte žiaden výrobca neprišiel na trh s USB-host CF alebo SD kartou. Podľa mňa by v tom nemal byť problém.
Zdenek Malinsky (9781)|11.1.2005 19:06
[QUOTE="peter.nr"][QUOTE="Zdenek Malinsky"]1. Asus ma 4" VGA displej? :O
2. K cemu USB host?[/QUOTE]

1. To je pravda, iba 3,7". 4" má naozaj len 4700.
2. No v poslednej dobe vidím n použití ... Inak, divím sa, že ešte žiaden výrobca neprišiel na trh s USB-host CF alebo SD kartou. Podľa mňa by v tom nemal byť problém.[/QUOTE]
1. To me vadi spis jen 64 RAM (HP Hx4700 i Dell Axim 50 V). Zajimave je, ze Hx ma vetsi plochu displeje nez Lux a pri stejnem poctu bodu je vysledek propastne lepsi pro Hx. Pritom by to melo byt obracene. Kde soudruzi z FSC udelali chybu?
2. N vyuziti ano. Ale k cemu a proc? Me to prijde uuuuplne zbytecne. Tobe treba ne.
PavelR. (2184)|11.1.2005 21:01
[QUOTE="peter.nr"]Inak, divím sa, že ešte žiaden výrobca neprišiel na trh s USB-host CF alebo SD kartou. Podľa mňa by v tom nemal byť problém.[/QUOTE]

... problém v tom žádný není neboť hned několik výrobců podobné příslušenství nabízí (zde, zde, zde atd.)

PavelR.
Jakub Šesták (27)|13.1.2005 11:29
Tak jsem se take stal stastnym majitelem 4700 a prvni co jsem zkousel rozchodit pripojeni k netu pres wifi. Chci, aby se pda pripojilo prostrednictvim wifi na notebook (s wifi kartou), ktery by poskytl internetove spojeni, konkr. pres usb CDMA modem. Na notebooku jsem povolil v nastaveni firewallu "umoznit ostatnim uziv. pipojeni k internetu prostrednictvim bezdrat. site" a zprovoznil jsem wifi spojeni s pda: ad-hoc, bez sifrovani, open. Signal super, jen mi pda nechce "vlizt" na net. Nevite nekdo jak na to? Diky.
Pavlucha (1496)|13.1.2005 19:00
[QUOTE="Jakub Šesták"]Chci, aby se pda pripojilo prostrednictvim wifi na notebook (s wifi kartou), ktery by poskytl internetove spojeni, konkr. pres usb CDMA modem. Na notebooku jsem povolil v nastaveni firewallu "umoznit ostatnim uziv. pipojeni k internetu prostrednictvim bezdrat. site" a zprovoznil jsem wifi spojeni s pda: ad-hoc, bez sifrovani, open. Signal super, jen mi pda nechce "vlizt" na net. Nevite nekdo jak na to? Diky.[/QUOTE]

Myslím, že na net se připojíš přes ActiveSync. Jak nastavit synchronizaci přes WiFi najdeš třeba tady. V ActiveSync je potřeba povolit připojení PDA k netu. Je to v NASTAVENÍ.
Přes AdHoc jsem to sice nezkoušel, ale asi ti to nepůjde.
Jakub Šesták (27)|14.1.2005 20:47
Synchronizaci jsem pres wifi rozbehl, ale na net s ipaqem nemuzu. Skousel jsem podle toho postupu zadat do kolonky WINS IP adresu notebooku, ale nic. Mam CDMA modem od Eurotelu, notebook ma jen jeden usb port. Pokud pripojim ipaq pres usb kolebku a zadam v Exploreru adresu, na pc se objevi pozadavek na pripojeni k netu (ten cdma modem), ale jelikoz mam jen jeden usb port, nemuzu mi pripojeny i ten modem (ano, jdu si koupit usb hub:) Ale to mi stejne neresi muj problem - nejde se pripojit k netu na pc pres wifi. Na CZFree jsem se venku pripojil na tech sdilenych 64Kbps, ale doma to s tim pc nejde. Neni mozne hledat problem v tom, ze Eurotel praklada IP adresy pomoci NAT, a tudiz nejde sdilet toto pripojeni na vice pocitacich bez specialniho routeru? Mate nekdo nejaky napad? Diky.
Honzabr (192)|15.1.2005 08:40
Myslím,že máš smůlu (jako já).U CDMA to objektivně takto propojit nejde.CDMA se zasekne.Musel jsem to řešit AP ASUS 500G s úpravou firmware. A teprve přes něj připojíš síť na CDMA bez problémů.:(
Jakub Šesták (27)|15.1.2005 19:45
Ja jsem to tusil, no skoda... Ten router si casem stejne chci koupit, ale ted me to trochu stve:evil:
Adam T. (15)|26.2.2005 20:01
Byl jsem stastnym majitelem 4700 nez jsem ho ztratil -> a to po porizeni pouzdra Piel Frama. Ne ze bych vas chtel od koupi tohoto pouzdra odrazovat, ale pri beznem noseni (chuze, sezeni, zadna akrobacie!) se v mem pripade dodavana plastova zahakavaci spona za opasek rozhodne neprokazala jako dostatecne a spolehlive upevneni, vzhledem k cene zarizeni, ktere mela chranit :-(( :no:

S 4700 jsem byl natolik spokojen, ze do nej (casem...) pujdu znovu. Jediny co me nevyhovovalo, byla SYNCHRONIZACE POSTY. Existuje jakykoliv zpusob, jak postu synchronizovat s Outlook Expressem a ne dodavanym "velkym" Outlookem? Ten my absolutne nevyhovuje... Uvitam vase rady a to pouzdro si precejen nechte projit hlavou.