reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Téma: oprava htc Tytn - spadl na zem

1.8.2009 04:32
mim1978Ahoj,

bohužel mi včera Tytn spadl z metru na zem a výsledkem je, že přes displej se táhne zleva doprava čára (jako zlom) a část displeje pod touto čárou ma jiný barevný nádech než nad displejem. Zbytek telefonu se však zdá OK. Mohu přijímat telefonní hovory, telefon se po připojení do sítě normálně dobíjí, klávesnice se ve tmě rozsvítí, když ji otevřu ...

Hledám někoho šikovného v Praze, kdo by byl schopen se na toho chudáka podívat, jestli je možné uvažovat výměně displeje apod., díky za případné odpovědi.
3.8.2009 10:24
Zdenek MalinskyPokud se ještě nikdo neozval, můžeš zkusit zajít na pražský sraz.
3.8.2009 10:47
mim1978Díky za odpověď, o tom jsem už také uvažoval. Bohužel tyto srazy s naprostou pravidelností vychází vždy na nějaký víkend, kdy jsem mimo Prahu a nadcházející termín není výjimkou. Pokud by zde byl někdo ochotný, kdo se uvedeného setkání plánuje účastnit a vyskytuje se někde poblíž Želivského, Flory nebo Slavie, jsem připraven mu telefon v průběhu tohoto nebo příštího týdne zanést, aby se na to hlavy pomazané :-) mohly podívat.

Jinak se mi ozval někdo z Děčína, že by se na to mrknul, ale to je trochu z ruky, takže bych primárně preferoval toto řešení.
3.8.2009 12:16
Zdenek Malinskyk termínům
To je otázkou priorit. Je to děláno i pro mimopražské, aby mohli přijet = maminu s dětmi vyloží v zoologické nebo u nějakého shopping parku s platební kartou, sám přijede na sraz a pak si rodinku cestou domů vyzvedne. :)) Běhěm týdne se asi moc lidem na 18 nebo 19 hodinu jet nebude chtít. Pátek je stejný jako sobota - kdo jede z Prahy, večer na sraz by stejně nešel. Holt se menšina musí podřídit.
24.8.2009 09:41
mim1978Pro informaci ostatním doplňuji jak jsem celou záležitost nakonec vyřešil. Zařízení jsem poslal po předchozí emailové komunikaci do Děčína prostřednictvím České pošty. Nyní mám již zařízení zpět a protože problém byl skutečně pouze v displeji tak je zařízení plně funkční. Kromě ceny displeje a poštovného jsem zaplatil 250 Kč za vlastní výměnu.

Pokud by měl někdo obdobný problém jako já, tak mohu samozřejmě postoupit kontakt, stačí napsat zprávu.

11.5.2011 11:50
Skull_ce4youPokud by kdokoliv hledal pomoc při opravě svého HTC, provádím běžný servis HTC telefonů (prasklé touchscreeny, LCD, poškozené kryty atd..) buď pozáručně, nebo s porušením záruky. Důvod, proč jsem se do tohoto servisu dal, je prostý. Chci pomoct lidem, kteří mají stejnou zkušenost se záručním servisem jako já. Záruční servis většinu oprav neuznává a jeho ceny jsou tak vysoké, že se snad ani nevyplatí. Díly (kvalitní a se zárukou) si nechám posílat ze zahraničí, opravy provádím za cenu kolem 400 Kč. Sídlím v Brně a kontakt na mě najdete v profilu.
2.12.2011 10:49
MirandaJá mám na své mašince Kaiser vymplácený USB konektor, takže telefon nenabíjí. Nyní řeším náhradní baterka + kolíbka. Na toto byste lék našel?

Díky