Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem se zvukem

krystl (15)|28.7.2009 19:52
Ahoj,
obcas se mi vyskytuje problem se zvukem pri volani, kdy me druha strana neslysi. Ja ji slysim v pohode. Zaroven telefon nezvoni, pouze signalizuje, ze mi nekdo vola a nevydava ani zadny zvuk pri zmene hlasitosti pres bocni tlacitka. Pomaha jen reboot. Stava se to dost nepravidelne, ale nekolikrat do tydne to je. Dnes napriklad uz 2x. Tak se chci zeptat, jestli nekdo mate podobny problem, jak to resite?
Telefon byl na reklamaci, kdy probehla vymena zakladni desky. Od te doby aspon vicemene neni problem se signalem, ale ztrata zvuku zustala. Stava se mi to jak na oficialni romce, tak Laurentius 26 3.5.

Dik za jakekoli info,
Krystl
osch (1330)|29.7.2009 11:23
Nepoužíváš náhodou k navigaci iGO? A nestává se ti to po tom, co iGO vypneš?
krystl (15)|29.7.2009 11:48
Troufam si tvrdit, ze s iGo to spojitost nema. Sice ho mam nainstalovany (teda mam na karte a kdyz flashnu mobil, tak jen vytvorim zastupce), ale pouzivam ho minimalne. Nicmene za poslednich par tydnu jsem ho nepouzil. Pouzivam TomToma.
bjirka (380)|29.7.2009 15:26
Může to způsobovat jakýkoliv program v kombinaci s jiným. Osobně takové problémy vůbec neznám. Testuji mnoho různých ROM, jedině dlouhodobě funkční bez postupného zpomalování systému jsou pouze ofiko ROM. V současnosti mám dlouhodobě poslední použitelnou (v angličtině) ofiko: RUU_BlackStone_HKCSL_WWE_1.57.831.1_Radio_52.64.25.34_1.14.25.24_Ship.exe. Všechny různé neofiko od Miri, Dutty, Leo, MaryOne jsou podle mého po čase (v lepším případě po 2-3 dnech) k ničemu. O Energy ani nemluvě - to je splácanina až běda.
Doporučuji (pokud tak nečiníš) jednou denně dělat pravidelně soft reset - třeba vždy po ránu - existuje na to pár programů, které to dělají i za uživatele automaticky v nastavený čas. Používám Auto reset od GibbsUSA.net. Třeba to vyřeší i tvůj problémek.
krystl (15)|29.7.2009 15:38
Diky za zpravu. Momentalne jsem nahodil zpet RUU_BlackStone_HTC_WWE_1.56.405.1_Radio_52.62.25.34_1.13.25.24_Ship.exe, ale mam pocit, ze to delala taky. Kazdopadne vidina resetu jednou denne me zrovna moc nelaka. Navic se mi to vcera stalo asi 3x, dve z toho asi hodinu od sebe. To bych musel pro jistotu restartovat pokazde, kdyz chci nekomu zavolat :(
mmj (28)|31.8.2009 14:56
Já bych se chtěl také připojit se svou troškou do mlýna na tema "vypadavaní zvuku - druhá strana mě občas neslyší". Normálně hovoříme a po chvilce hovoru si druhá strana začne stěžovat že mě neslyší, přičemž já ji slyším krásně. Stává se to dost opakovaně a už jsem z toho dost smutný.

Změnil jsem asi před 14ti dny operátora, přešel jsem se svým číslem od T-M k Vodafonu a mám pocit že od té doby se tak děje. Před tím přechodem telefon fungoval jako víno asi tři čtrvrtě roku. Myslel jsem že pomůže HR a přeinstalace celého telefonu, ale bohužel to nepomohlo. Romku jsem při HR nepřeinstalovával, mám oficiální 1.56 ze stránek HTC. Žádné specialitky a vychtávky na telefonu nemám.

Může su zeptat "Krystla" jestli nemá náhodou také Vodafone? Nebo přišel na to co to dělá? Díky za odpověď.

osch (1330)|31.8.2009 15:32
Mě osobně se občas stane, že si při telefonování občas zakryju microfon.
mmj (28)|31.8.2009 17:42
Tím to určitě nebude, na to si dávám pozor.
Mezek_ce4you (74)|1.9.2009 17:38
[quote]To: osch[/quote]
Tak to se mě stává pravidelně, když při hovoru držím HD levou lopatou. Až do slov protistrany, že mě neslyší. :D Dokonce jsem ho chtěl posílat na reklamaci. :D Ale naštěstí jsem na to přišel, že zakrývám malíčkem mikrofon.
krystl (15)|6.9.2009 13:05
Zakryti malickem to nebude, kdyz se to stane, tak ani nefunguji systemove zvuky.
Stavalo se mi to s O2, vodafone kartu mam taky, ale uz ji skoro nepouzivam. Jinak vratil jsem se na ofiko romku z HTC a zatim se mi to nestalo. Nicmene zase se mi stalo to, ze behem hovoru si druha strana nekolikrat stezovala, ze me spatne slysi. Trvalo to pokazde nekolik sekund.

Krystl