Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kalendář na Výchozí obrazovce

paja_11 (31)|13.7.2009 10:05
Dobrý den,
mohl by mi někdo poradit, zda jde někde nastavit delší platnost upozornění na události z
kalendáře na Výchozí obrazovce.
Standadtně je tam ukazují události jen na dnešek a zítřek a nic víc.

Prosím o radu.

Děkuji
Zdenek Malinsky (9781)|13.7.2009 10:36
S tím nejde moc kouzlit, proto taky hned TF vypínám. Možností je tedy buď TF vypnout úplně a používat jen Today s today pluginy nebo si pomoci Manilou nebo Second Today (to nemám vyzkoušeno, ale řešilo se to tu v několika vláknech).

Z Today pluginů lze doporučit free Today Agenda a Calendar+ z komerčních SBSH Pocket Breeze a Spb Diary.
janox (216)|15.8.2009 20:39
Nazdar všetci - mám PRO2 jeden deň - funguje zatiaľ všetko čo na HD aj Diamondovi 2.
Jednu výhradu mám akurát k TF3D hlavnej obrazovke, kde nemám uvedený deň v týždni (pondelok - atd). Mám tam iba dátum vo formáte dd.MM.YY. Viete dať niekto radu ako tam dám zobrazovanie dddd, dd. MM.yy. Dá sa to zmeniť zmenou formátu niekde v registroch - ak áno tak kde? Všetky možnosti z XDA som vyčerpal - na nič z XDA nereaguje.
Dikes za radu.:D
janox (216)|16.8.2009 20:44
Nikto nič?
Teraz neviem, či to nikomu nevadí, alebo sa to nedá. Na Diamonda bol taký CAB Diamond-TF3D-config, ktorý ale na PRO2 nefunguje.
Nič z XDA mi tiež nešlo. :?: :?: :?:
koko77 (0)|16.8.2009 23:41
Tak tady máš ten cab na zobrazení dne v týdnu. Asi si málo na XDA-čku hledal.... ;)
P.S.: na PRO2 plně fungční a formát zobrazení datumu si zvolíš v nastavení PDA - tuším v "date & time"...

http://uloz.to/2304991/weekday.cab

koko77
janox (216)|17.8.2009 06:58
Dikes moc - to je presne to čo som chcel. Akurát som neprišiel na to, kde sa dalo upraviť či tam chcem formát
pondelok, 17.08.09 alebo
17.08.09 pondelok
toto sa dá upraviť niekde v registroch cez total comandera, akurát neviem že kde.
Dikes za radu:yes:
inak našiel som pekné Red Clock - mrknite súbor
janox (216)|17.8.2009 09:47
Ešte jedna otázka - vlastne dve
1. kde a ako sa dá zmeniť ten formát dátumu aby bol takto: Pondelok, 17.8.09
2. dajú sa v TF3D premapovať a premenovať soft klávesy pod displejom? Ak áno tak ako?
Dikes za všetky rady:yes: :?:
tomsoft (2734)|17.8.2009 17:13
Pokud máš Manilu 2.1, tak na formát datumu ti bude stačit "Advanced Config 3.3"
A stejná podmínka, If Manila 2.1, tak SW klávesy jsou v registrech:
např.
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\Manila]
"HomeLSKArguments"="--switchtopage Manila://people\\browserlayer\\?.page"
"HomeLSKPath"="\\Windows\\manila.exe"
"HomeLSKText"="Kontakty"
"HomeRSKText"="Kalkulačka"
"HomeRSKPath"="\\Windows\\htccalculator.exe"
"HomeRSKArguments"=""
janox (216)|17.8.2009 20:22
Jasne - dal som AdvancedConfig a tam sa to dá meniť ako chcem. Tiež sa tam dajú premapovať soft klávesy - super.
Dikes:yes: :yes: :yes:
A ešte dávam k RedClock aj Red volume control na
Joshuan (11)|21.10.2009 19:19
Mam TouchFLO 2.0 a nemůžu to, jak jsi tady psal, najít. Potřebuju přesně jako kolega změnit soft klávesy..