Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy s SMS klientem

martinsz_ce4you (6)|9.7.2009 09:40
Dobrý den,
rád bych se tu na vás obrátil s prosbou o vyřešení mého problému.
Stáhnul jsem si na HTC Touch Pro novou verzi ROM z htc.com
Nyní mám problém s SMS. Používám "SMS chat" a problém je v tom, že když mi od jednoho člověka přijde najednou třeba 5 SMS, já si otevřu vlákno, kde vidím všech 5 SMS, odpovím a zavřu. Ikona o nové SMS co se objevuje u hodin zmizí, ale stále tam zůstávají nepřečtené 4 zprávy. Já tedy musím 4x otevřít a zavřít vlákno, aby se všechny postupně označili jako přečtené. Ve staré verzi bylo vše bez problémů a po otevření se označily všechny zprávy jako přečtené.

Děkuji za jakoukoliv radu, nebo nápad na nějakého jiného SMS klienta, než ten integrovaný tmail.exe
drazad (53)|9.7.2009 11:31
No já myslím, že to tak je normálně. Mě tedy nechodí tolik SMS od jednoho člověka najednou ale pokud je každá SMS poslaná samostatně tak já musím najet na každou SMS aby byla jako přečtená. Pokud je rozdělená jedna dlouhá, tak stačí přečíst jenom jednu protože se mi zobrazí spojená. Alespoň tak to funguje mě a u všech ROM co jsem kdy zkoušel.
martinsz_ce4you (6)|10.7.2009 07:18
Aha, já u první ROM, co jsem měl z výroby, tak jsem otevřel celé vlákno od jednoho člověka a všechny zprávy se označily jako přečtené. Ještě mám další problém. Když vlákno otevřu, tak je kurzor někdy v poli, kde jsou zprávy a ne v poli, kde se píše nová zpráva, takže musím překliknout, abych mohl psát
Bobanovicz (511)|10.7.2009 21:43
Pokud vlákno otevíráš v TF3D tak se označí jako přečtené všechny, pokud v Outlooku tak musíš na každou zprávu tapnout na řádek jak je obálka přečteno/nepřečteno, nemusíš nikam 4x.
martinsz_ce4you (6)|11.7.2009 07:39
Vlákno otvírám v TF3D a musím ho právě otevřít tolikrát, kolik je tam nových SMS, aby se obálky změnily na přečtené