Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Hp ipaq 214 nabíjení - LED diody nesvítí - PDA nereaguje

Nováček
    Registrace
    May 2009

Ahoj, mám problém s nabíjením mého PDAčka. Nedávno sem ho chtěl nabít a zjistil jsem, že po zasunutí do zásuvky nereaguje. Žlutá (oranžová) dioda pro singalizaci nabíjení nesvítí a zelená pro plný stav baterie také ne (nechal jsem ho v zásuvce celou noc). Vada v softwaru není taktéž lze vyloučit fyzické poškození přístroje, protože při zapnutí windows mobile naběhne. Jen do spouštění windows, pak se vypne. Mám dvě verze: jedna je méně pravděpodobná a to ta, že odešla baterie. V takovémhle případě by měla mít životnost mnohonásobně větší než jakou dobu PDA mám - asi 1.5 roku. Druhá: je možné, že je poškozený kabel. A pokud to je kabelem kde bych ho prosím mohl sehnat?

Podobný problém jsem tu už našel, ale ten je trochu jiný než můj. Tady: http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?fi=450&t=25169&s=&sbd=&
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nemáš u toho náhodou kolébku, kde jde nabíjet druhá baterie? Pokud ano, zkus baterku z PDA vyndat a nabíjet tam. Je ovšem zcela možné, že baterka je těsně před smrtí.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Bohužel kolébku pro nabíjení nemám.(o důvod víc si ji koupit) Jen nabíječku s kablíkem a USB přípojku. Jakou by měla mít ta baterie vlastně životnost?

Podobná témata

1. Podsvícení klávesnice - nesvítí
    Od vasin_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 29-09-2009, 11:38
  2. Nereaguje display - iPAQ rx1955
    Od .Den_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-07-2009, 23:49
  3. Nabíjení iPAQ 3850
    Od Zbynak1_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq