Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - grafické úpravy .. nejen ale hlavně pro Eržiku :)

_Amos_ (368)|9.3.2010 10:04
Není tady někdo, kdo si umí poradit s lua scripty. Potřeboval bych do jednoho scriptu dodat tuto větičku:
MissedCalnBackground:SetTextureRef("btn_missedcall_rest")

Bohužel s Visual C++ fakt neumím (jestli jsem správně pochopil, tak není jiná cesta) a tahle malá větička mi chybí ve scriptu k tomu aby byl Home screen sense 2.5 hotový se vším všudy i s manila lockerem atd...
Bez toho se nebudou obarvovat správně při selekci zmeškané hovory:(

Tak snad se tu najde programátor:), díky
_Amos_ (368)|10.3.2010 13:06
Finální verzi Home Screen Sense 2.5 VGA 100% Eržika najdete zde...
stihacka (25)|23.4.2010 12:57
[quote=SG][h][color=red]Tak sem se rozhodl že se podělím o mojí grafickou úpravu eržiky.[/color][/h]
[color=blue]vše je na nejnovější rhodium eržiku[/color]


[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][odkaz, pro zobrazení se přihlaste][odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Změněny ikony TF3D, změněny ikony na TaskBaru, panoramatické pozadí, změna barvy volume controlu.

Panoramatických pozadí je na XDA víc, to co jsem zvolil já jsem zvolil jelikož jdou na něm asi nejlépe číst sms v TF3D.Pokud ale máte zájem ZDE je odkaz na původní XDA topic .Většinou to bývají v raru zabalené male cab soubory srtačí nainstalovat provést soft reset a je hotovo.

Pokud by někdo náhodou měl zájem ZDE přikládám rar kde jsou potřebné soubory. Součástí Raru jsou i oficiální Adow update.
Doporučuji Vypnout TF3D pokud ještě nemáte updaty tak nainstalovat nejprve ty a potom instalovat grafické soubory samozřejmě jedu od 01 po 07 pokud to chce restart tak ho odsouhlasím, po nainstalování všeho si zase TF3D zapněte a máte zkrášlenou eržiku

Po instalaci taskbar ikon my to rozhodilo volumecontrol, proto je v raru patch a na něj sem si nahodil skin, bohužel toto změnilo ikonu hlastosti v taskbaru na původní(což mě osobně zas tolik nevadí)

PS: Nenesu žádnou zodpovědnost za vaše ruce a tim pádem za vaše přístroje vše instalujete na vlastní riziko.
Zkoušeno pouze pod nejnovější eržikou s updaty, pod jinými romkami nemůžu funkčnost ani vyvráti ani potvrdit ale hlavně ji nemohu zaručit
Dodatek: ani jeden soubor jsem nevitvořil všechny jsou z XDA jen jsem je dal dokupy. Odkazy na XDA na původní topicy nedávám jelikož by množství odkazů bylo větší než tento topic.
[/quote]

Prosím o radu, nainstaloval jsem vše z tohoto příspěvku, ale po instalaci "patche" z balíčku("zde") mi přestala fungovat tlačítka pro změnu hlasitosti, ukáže se stupnice ale změna jde jen dotykově a navíc i když mám zaškrtnutu volbu "jedna hlasitost" tak stupnice fungují nezávisle. Co je ale divné tak toto trvá i přes provedení MTTY a instalaci jiné ROM. Je možné že by to mělo souvislost nebo to je jen náhoda nebo se Diamond rozhodl nefungovat po HW stránce? Děkuji za odpověď
_Amos_ (368)|23.4.2010 16:53
Zkusil bych po MTTY nainstalovat orginál romku... ta je totiž komplexnější....
stihacka (25)|24.4.2010 00:16
Díky moc, v origo ROMce to chodilo, ale teď už flashuju jinou. Ta origo asi přepíše mnohem víc než "druhovýroba".
kanak (78)|27.4.2010 12:51
Jak změnit ikony programů? Našel jsem n XDA docela pěkný balík ikon pro různé programy a i program na jejeich změnu, ale ten běží pouze pod WM 6.5 a WVGA rozlišení. Nevíte někdo jak změnit "ručně" ikony programů v Diamondu?
_Amos_ (368)|27.4.2010 13:01
Jestli ti jde o rychlé odkazy, tak stačí změnit cestu k ikoně v registrech:
HKLM\Software\HTC\Manila\Home
a pak už jen číslo rychlého odkazu, ale to už snadno poznáš...
Samotný zápis je pak v IconPatchi kde zadáš cestu k ikoně, třeba \Internal Storage\Ikony\Mojeikona.png

A když tak sem dej odkaz na ikony, které jsi našel...
kanak (78)|27.4.2010 18:27
Ahoj, díky za radu. Nějak jednodušeji to udělat nejde? Třeba z PC přímo vyměnit tu ikonu? Přepisovat u všech programů cestu ikony v registrech (zkopírovat - vložit nejde) by byla docela fuška. Jinak ikony přikládám a i témátko ke kterým se hodí. obojí je z XDA. Dohromady by to vypadalo super.
_Amos_ (368)|27.4.2010 23:54
Koukám, témátko je Black and White:)... chvíli mě trvalo, než jsem pochopil jak si ty ikony zobrazit:)

Můžeš si to samozřejmě připravit celé v počítači a pak si to uložit jako cab a nainstalovat v mobilu...
Potřebuješ k tomu třeba WIN CE CAB Manager (trialovou verzi určitě najdeš)...
Možností je více...
kanak (78)|28.4.2010 06:08
Témátko je metro od uživatele Zitoun. S tím Win CE editorem bych to asi nezvládnul. Myslel jsem jestli třeba v Total Commanderu v PC nějak nepůjdou nahradit ikony programů ktere mám na Internal Storage.
kanak (78)|28.4.2010 09:08
Tak jsem ty cesty přepsal nakonec ručně, ale je to teda fuška. Pro představu posílám screen shot jak to vypadá.
00344430_Screenshot_1_SNY.png 00344430_Screenshot_2_pkXv.png