Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rhodium (HTC Touch Pro2) - čeština na HW klávesnici

Pedro111 (3)|28.5.2010 07:38
Zdravím všechny. Pořídil jsem si HTC Touch Pro 2 Rhodium z Německa. HTC mi chodí s českou kartou bez problémů. Je tam ale německý windows mobile 6.1. Potřeboval bych poradit, jak to přehrát či opravit na český. Prosím o podrobný popis a odkazy, kde to vše stáhnout. Díky moc za vaší pomoc. Zdravím. :)
mistm (477)|28.5.2010 08:45
Zkus zmenit: HKEY_CURRENT_USER\MUI\CurLang = 405 (1029 v desitkove) a pak restart zarizeni.

Pokud ti to neprelozi vse nebo nebudes s vysledkem spokojen, tak zkus nahrat ROM z www.sunnysoft.cz/htc. Pokud to nepujde, tak budes muset pouzit HardSPL a nahrat si nejakou uplne jinou ROM treba z xda-developers.com.
Pedro111 (3)|28.5.2010 09:16
Moc nechápu co mám změnit. Pro tvou informaci. Jsem naprostý laik. Díky za stručný popis postupu. Čus. :yes:
mistm (477)|28.5.2010 10:03
to je v registrech windows - tzn stahni nejaky editor registru (umi to treba Resco File explorer s prislusnym addonem) a uprav tu cestu, kterou jsem napsal. Pokud tapes, tak doporucuji spis rict nejakemu technicky zdatnemu kamaradovi.
Pedro111 (3)|28.5.2010 17:33
Když si stáhnu ROM z www.sunnysoft.cz/htc, jak to potom nainstaluji? Dík za čas a trpělivost. :D
Sako verife (476)|24.4.2011 22:13
Mohl by me nekdo prosim pomoci a premapoval by me tlacitka podle teto fotografie?
Mam nemecky brandovany pristroj a ten ma par HW zmen, vcetne trochu jine klavesnice. Pokud si nahraji jinou ROM, tak napriklad pod tlacitkem FN (viz foto) mam jine tlacitko. Coz je celkem logicke. Ceske klavesy (diakritiku) nepotrebuji, nepouzivam je.
Na premapovani klavesnice jsem si stahl program RhodiumKbdControl_GSM_1.4, ale netusim jakym zpusobem premapovat napr FN (OK atd) tlacitko na jinou klavesu.
Dekuji za pomoc, pripadne rady.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Uploaded with [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

kikoslav (1)|3.6.2011 10:16
Zdravim, nemá někdo náhodou nějakej šikovnej upgrade z wimdows mobile ideálně na android ? Nepřepodkládám, že bude možnost hodit to nové windows mango, i když by to bylo ideální. díky
Angelo_ce4you (1)|23.2.2012 18:13
[quote=Termiter]Zdar,
Nejjednodušší způsob je nahrát přiložený soubor (nezapomeňte po stáhnutí přejmenovat!) eT9.Rhodium.wwe_cze.kmap.txt do adresáře Windows a v registry opravit záznam HKLM\Software\Tegic\eT9\Ime\KeyboardLayouFiles\07FF. Jako hodnotu vložte název kopírovaného souboru.
[/quote]
Zdravím, děkuji za dobrý návod, akorát mám jednu nejasnost: V návodu je napsáno"nezapomeňte po stáhnutí přejmenovat!" - na jaký název to mám přejmenovat?

Předem děkuji za odpověď!