Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vice mezerniku nez je zdravo.

petrmikes (81)|24.5.2009 10:09
Ahoj ,neřešil jste někdo problém s vkládáním více mezer do sms zprávy?
Zmáčknu mezerník a místo jedné mezery mi to občas vloží dvě. a to se mi vubec nelibi.
titan4 (159)|25.5.2009 10:05
Vim, že to asi neni zrovna sympatickej nápad ale zkoušel jsi HR ? Protože jestli to dělá i po HR resp. i na jiných ROM tak je to asi HW problém, pokud ne tak bych hledal problém v nějakym programu co si nainstaloval.
Vita_Megane (69)|26.5.2009 08:08
A co tohle?
klávesnice>nastavení>doplňování slov>přidat mezeru za doplněné slovo

(mám rom v angličtině takže překlad není přesně)

petrmikes (81)|26.5.2009 09:38
problém je,ze mi to dela jen nekdy. coz mi prijde dost divne.kazdopadne ted jsem udela HR tak uvidime.diky za rady.doufam ze to nebude nejaky HW problem...
petrmikes (81)|2.6.2009 22:23
Tak problem bude asi HW. coz me pekne stve.proste se ten mezernik musi uplne domacknout a po stranach nereaguje vubec. to mě pěkně štve. Nevíte jak rychlí jsou ve VPS s reklamacemi?Nemužu si dovolit byt delší dobu bez zprávy času.
henzy (9)|16.6.2009 11:06
Mam uplne stejny problem. Mezernik mi budto nereaguje na normalni stlaceni (jako u jinych tlacitek) nebo udela vic mezer najednou, kdyz ho stlacim durazneji. Taky predpokladam, ze to bude HW problem, nicmene objevil se mi presne po instalaci nove oficialni ROMky na konci unora. Muze to mit souvislost, ale bude to spis nahoda. Spis by me zajimalo, jestli vam to vezmou na reklamaci.:?
petrmikes (81)|16.6.2009 11:14
ahoj na reklamaci me to vzaly. neobjevilo se mi to hned po instalaci nove rom.myslim ze to souvislost nema. spis to je HW problem ptz nereagoval po stranach a to drive delal. me to zaclo delat po +- 6 mesicich. docela me to stve jestli vydrzi zase jen 6 mesicu
henzy (9)|16.6.2009 14:17
Tak presne to dela mne. Mezernik nereaguje po stranach, jen uprostred, coz je nekdy pomerne obtizne vychytat. Dej prosim vedet, jak dopadla reklamace. Pokoud to vezmou a opravej, tak bych pak volil stejnou cestu.
Llukkis (10)|17.7.2009 10:30
Zdravím... Chci se zeptat jak dopadla reklamace u VPS?? Začal jsem trpět stejným problémem u raphaela. Tak by mně zajímalo jestli to uznávají. Už jsem se tam totiž osobně setkal se zamítnutím reklamace vysouvacího mechanizmu...
henzy (9)|23.7.2009 09:08
Taky bych se přidal k prosbě o tuto informaci. Mě kromě mezerníku teď začíná blbnout i tlačítko backspace :(( Zatím jsem se k reklamaci ještě neodhodlal, ale časem to určitě zkusím.
lelouch (331)|23.7.2009 11:57
Já to tušil, že jsem o tom už někde četl. A teď jsem na to narazil celkem náhodou, takže teď si vyberte, přoč to dělá...
sirraf (1)|16.8.2009 17:05
hi, problem je asi v bordelu, co se casem do klavesnice dostane, dela me to taky z niceho nic...nekdy mezernik nereaguje, nekdy zase 2x mezera. navic prestava reagovat delete :( stale vice si rikam, ze htc je krok do prazdna :( :( :(
henzy (9)|17.8.2009 10:34
Nojo, s backspace/delete uz mam taky problem. Bordelem pod tlacitky to asi nebude, kdyz je to u vetsiny lidi velmi podobne. Asi konstrukcni chyba klavesnice. No, k reklamaci jsem se samozrejme jeste nedostal :?
Jimm98y (237)|18.8.2009 12:21
Já mám stejný problém ale pro změnu s šipkou vpravo na hw klávesnici - na normální stisk vůbec nereaguje, je zapotřebí stisknout jí hodně silně, pak se reakce zlepší (podruhé a potřetí to jde jen lehkým stikem) a pak po chvíli nepoužívání ten mechanismus zase nějak "vytuhne".
petrmikes (81)|18.8.2009 21:57
tento problem jsem uspěšně vyreklamoval. bohužel doba reklamace 28dnu
henzy (9)|19.8.2009 10:23
Díky za zprávu. Já se do reklamace pustím asi v září.