Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Palm Treo 750V WM5 otázky

Tomkk (39)|5.6.2009 00:24
Neměl jsem na mysli kartu nepoužívat, ale to, jestli má někdo zkušenost s tím, že by výběr karty měl vliv na výdrž baterie.
babaq (309)|5.6.2009 21:21
Já vím, snažil jsem se naznačit, že ta otázka nemá praktický smysl :)
PaFi (4)|18.7.2009 14:44
Zdarerc všem.Mám takový malý problém.S kámošem máme oba Palm treo 750v.Kolega si nainstaloval aplikaci ICQ s tím že mu vesele běží.Já to zkoušel ale nejede mi.Píše mi to že nemám authorizaci se servrem 0.Nechápu.Po dlouhém koumání sme přišli na to že máme různé verze softwaru.On má Treo 750-1.15-VFE a já mám Palm build 229 HTC version 0.91.S tím že mi nejdou nahrát nebo rozběhnout aplikace co kolegovi normálně běží.Nevíte co stím.Mám si nechat přehrát software?Díky za odpověď
PS:Chci si koupi 4GB kartu.Pofachá to na tom?
Zdenek Malinsky (9781)|18.7.2009 15:17
On má ROM origo, ty dle názvu asi nějakou neofic. ROM. V každždém případě by ICQ mělo běžet - klidně vyzkoušej i jiný softík Agile, IM+, QIP....

ad karta
Pokud nebude SDHC, ale jen SD, tak by běžet měla. Ale v každém případě před zakoupením vyzkoušej.

PaFi (4)|21.7.2009 17:41
Díky.Zítra se jdu zeptat na přehrání softwaru.A nechal sem si změnit objednávku a budu mít raději 2GB
PaFi (4)|29.7.2009 14:56
Zdarec.Nějak to tady umřelo.Ale jen tak pro zajímavost.Včera sem jim to odnesl a budu to mít přehrátý příští týden.Ale chtěl sem se zeptat.Jelikož nemám interní GPS modul tak si budu muset koupit Bluetooth Gps modul.Nemáte nějakou radu na levnej a kvalitní?Nemůžu se v nich vyznat.Nevím rozdíly mezi počtem kanálů atd.Díky
Zdenek Malinsky (9781)|29.7.2009 15:19
Taky uvažuji nad nějakou BT GPS, protože máme doma několik veteránů bez GPS, tak uvidíme, co kdo poradí. Zatím jsem to nestudoval, ani neprohlížel nabídku.

No, dá se říci, že "vícepruhůvíceadydas", více kanaálů-lepší příjem. :D
PaFi (4)|11.8.2009 15:49
Zdarec všem.Tak je problém.Jak sem si nechával přehrát ten software tak mi to nejde.Vůbec s tím nenavázali komunikaci.Takže KUR..A Zrovna sem si koupil věci abych měl pokoj
Zdenek Malinsky (9781)|12.8.2009 05:02
To je popis, méně přesně to nešlo? Kdo jsou oni, jaký software sis nechal přehrávat?
Tomkk (39)|21.5.2010 18:04
Tak jsem treo 750 (WM5en + SPM MS 3.5) několik měsíců celkem spokojeně používal a najednou mi přeslalo fungovat upomínání (appointment) prostě ignoruje nastavenou připomínku. Nezvoní, nevzbudí se, nic.. Výbec netuším kudy to chodí, co bych mohl zkontrolovat? Do HR se mi rozhodně nechce.
Zdenek Malinsky (9781)|21.5.2010 18:49
Klasika, nekolikrat zde opakovna. Pokud nepomuze jedno, zkus dalsi

check notifications-mem maid-zaloha/hr/obnova-rucni zaloha/hr/cista instalace
Tomkk (39)|24.5.2010 19:46
Dík. Tak jsem zkusil postupně vše podle doporučení. Programy nepomohly. Nastoupil HR + nahrávání záloh SPB backup. Nepomohly čerstvější zálohy z doby, kdy upomínky ještě fungovaly. Jen když jsem nahrál úplně starou zálohu téměř bez programů (stačila jen položka "system data") tak se to rozchodilo.
To se mi ale nelíbilo, tak jsem nahrál opět nejčerstvější backup a zkoušel. Nakonec jsem v settings posunul čas na GMT+0, pak zpět na GMT+1, odznačill "Enable local network time" a upomínky opět fungují (nevím jak dlouho budou). Myslel jsem, že to byla jen náhoda, tak jsem to provedl ještě jednou - nahrání "vadné" zálohy = upomínky nefungovaly. Posun času a zákaz "Enable local network time" a upomínky zas fungují.. :)