Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: GPS Tuner 6

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Světlo světa spatřil GPS Tuner 6. Na rozdíl od předchozí verze 5.4, kde jse museli mít buď vlastní zkalibrované mapy, nebo stahovat mapy Google z internetu, má šestka používat mapy Teleatlasu. Při nic moc pokrytí Čeka těmito mapami mně není jasné, jak to má fungovat pro turistickou navigaci, a web výrobce je prozatím skoupý na informace.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Tak fungovat bys mohl stejně jako doposud, protože i nová verze umožňuje kaliborvat si vlastní mapy. Co mi však vadí více je to, že mi program vůbec nejde nainstalovat. Instalace přes MapTuner mi neustále hlásí chybu Error 2: Cannot Create Process. Nevím, jestli je to způsobeno tím, že mám HTC HD nebo Visty.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Já jsem pro změnu nenašel, jak stáhnout tu týdenní zkušební verzi map, download mně pořád vrací na stránku pro stažení map.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Čerstvá, a bohužel negativní zkušenost:
    To, co člověk stáhne z webu, je instalace pro Windows na PC. Po instalaci je možné ze spuštěného programu nainstalovat program na PDA (nutné připojení k webu). Pak je možné stáhnout si trial verzi mapy. Bohužel pouze prťavý kousek a mapka, kde se volí výřez mapy, je bohužel natolik hrubá, že člověk neví, jestli stahuje okolí Prahy nebo okolí Lince. A po spuštění na PDA mně to tak po půl minutě bez varování spadne, takže nemám tušení, jestli je to bug nebo omezení trial verze :no: . Takže tudy ne, soudruzi...

Podobná témata

1. TV-tuner
    Od dieegoo v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-01-2007, 12:52
  2. USB TV tuner
    Od Jackman_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 12-10-2006, 19:22