Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 42

Téma: Folie-nějaká kvalitní?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Priznam sa, ze foliu som doteraz neriesil, s +/- rozumnym vysledkom som okamzite aplikoval foliu dodanu s pristrojom a doteraz som cital len zo zaujmu, co sa tu pise. Vdaka tomu aj bod, ze by sa malo jednat o moznost opakovane foliu aplikovat.

Tak nejak sa mi ale stalo, ze som si ju na jednom casto pouzivanom mieste dost poskrabal a pero mi tam teraz zadrhava. Skoda minimalna - jedna sa samozrejme len o foliu. Skorej si robim starosti, ci som ja taky silak alebo ci sa nejak "zabrusilo" pero medzicasom, alebo preco to tam vobec zacalo drhnut.

Nejake podobne skusenosti?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Já už mám tu orig. fólii celou poškrábanou, mám už tam asi 10 rýh. Stalo se mi to jednou na zahrádce v hospodě, když se zvednul vítr, tak mi trochu zaprášil displej HáDéčka, jak jsem pak udělal několik pohybů stylusem po displeji, tak se dostal mezi stylus a fólii asi nějaký prach nebo písek a udělalo mi to těch několik rýh ve fólii. Stejně stojí ta orig. fólie za ..., moc se leskne na slunci. Koupím tu antireflexní Brando, až pojedu do Práglu.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Tak to byl ten důvod proč jsem tu před časem vznesl dotaz zda někdo ví o nějaké kvalitní...Ono záleží jak do HDéčka píšeš,pokud používáš "klávesnici" tak ti musí vydržet dlouho,jen stlačuješ(ideálně) body stilusem na folii.Já ale používám rozpoznávání psaného písma,a to šoupu stilusem v prostoru zhruba 1 cm2 a to se folie odírá.Po 4 měsících v prastoru pro psaní malých písmen byla folie jak jemný šmirgl papír,v prstoru pro čísla a velká písmena lehce poškrabané.Stilus tam pak opravdu zadrhával.(neviděl bych ale problém v něm-nezabrošoval bych ho)
    Měl jsem 6 let iPeq a problém byl stejný.Uvidím,minulý týden jsem koupil ten antireflex,ale je přez ní vidět opoznání hůře,nežli přez tu origoš.Ale snad víc vydrží.

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Poridil jsem vcera novy HD a tam byla nejaka folie, ale vubec se mi nepodarilo ji rozumne nalepit.

Porad jsou u krajich videt mista, kde neni prilepena. Stejne jako u reproduktoru, jsou tam mista, kde nesedit.

Co s tim? Mam strach, aby se tam casem nedostal bordel a folie se vic neodlepovala.

Swifty_ce4you
    Guest

Ja jsem taky nedokazal tu original nalepit presne, je moc presne vyriznuta a jakakoli chybicka pri lepeni se okamzite projevi tim ze to jde mimo plochu displeje na hrany telefonu. Ale mel jsem jen dva pokusy, pak jsem to nechal, protoze pristi den jsem mel k dispozici Brando. Ta je v obou rozmerech o trosicku mensi, sice to bylo az na druhej pokus ale nalepila se krasne. Kazdopadne zakladem je bezprasne prostredi koupelny, nachystanej prouzek lepici pasky, a pak muze clovek nalepovat a odlepovat folii do aleluja.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Já jsem tu orig. fólii nalepil úplně přesně, ale asi až na padesátý pokus, samozřejmě mokrým způsobem a v koupelně. Displej se od prachu a vody těsně před lepením dobře utíral tím orig. pouzdrem, ale to jsem ztratil, při příštím lepení fólie si na to budu muset pořídit jelenici.

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Jaky je mokry zpusob? To je opravdu ta folie lepena tak ze je mokra? Co to udela s tim pristrojem? HTC nepouziva senzory na vlhkost?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Po koupi jsem na HDcko nalepil dodavanou folii. Po cca 3 mesicich uz je misty poskrabana. Dneska sem konecne koupil v Sunnysoftu antireflexni Brando a nalepil. Uvidim zitra na slunku jak to bude na tom velkym displeji. Predtim sem mel tu samou 2 roky na X500 a bylo to naprosto perfektni. Zadny velky skrabance, jenom od toho jak manzelka hrala hafo solitaire byly vyjezdeny tahy od toho rozdavaciho balicku do prislusnych sloupecku

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od hosic
    Jaky je mokry zpusob? To je opravdu ta folie lepena tak ze je mokra? Co to udela s tim pristrojem? HTC nepouziva senzory na vlhkost?
    Jo, mokrá fólie se nalepí na displej, pak se vytlačí voda a bubliny od středu do stran, zbytek vody pod folií vyschne časem sám, hlavně tam nesmí zůstat žádná vzduchová bublina. Lepil jsem to na vypnutém přístroji bez baterie a zapnul jsem ho asi až po třech hodinách od nalepení až trochu vyschnul. Nejpozději do tří dnů voda pod fólií sama úplně vyschne. Použil jsem na to destilovanou vodu, protože vodní kámen je prevít

Swifty_ce4you
    Guest

No prave na ten mokrej zpusob bych si netroufl, ta voda musi na okrajich zakonite zatect dovnitr. Radsi si fakt zajistit perfektni bezprasny prostredi (ja jsem si jeste na skrinkach v koupelne povesil kolem HD par pruhu silne lepici pasky ) a zkouset to s folii Brando, ktera je o malicko mensi. Jinak jelenice neni potreba, staci mikrovlaknova uterka co se prodava v optikach.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Tak po dnu pouzivani Brando antireflex jsem plne spokojen, je trosku drsnejsi a matnejsi nez byla ta dodavana, ale je vynikajici. navic jak bylo zmineno, neni hnana tak limitne do kraju jako ta dodavana takze se dobre lepi. Lepil jsem to na 3x a konecne se mi poprve povedlo folii na neco nalepit dokonale.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tady máš návod od windmastera. Mnohokrát ověřeno, stovky děkovných dopisů. :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

Návod dobrej, ale ten jar bych asi neriskoval, je to jako kyselina.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Tak jsem konečně nalepil folii od Proporta. Naprosto v poho, žádný mokrý lepení, bezprašný prostředí a já nevim co. Na první pokus, žádná bublina, žádný prach. Bohužel maj jen matný, čehož jsem si při objednávání nevšiml. Takže zase jako vždy Boxwave a nikdy jinak.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od dvzd
    Já už mám tu orig. fólii celou poškrábanou, mám už tam asi 10 rýh. Stalo se mi to jednou na zahrádce v hospodě, když se zvednul vítr, tak mi trochu zaprášil displej HáDéčka, jak jsem pak udělal několik pohybů stylusem po displeji, tak se dostal mezi stylus a fólii asi nějaký prach nebo písek a udělalo mi to těch několik rýh ve fólii. Stejně stojí ta orig. fólie za ..., moc se leskne na slunci. Koupím tu antireflexní Brando, až pojedu do Práglu.
    A neni rychlejší si jí objednat po internetu ? S dopravou až domů ? A hlavně opravdu kvalitní ? Sorry, ale Brando je takovej ... no známej výrobce díky Sunnysoftu, ale kvalita, ta skutečně vypadá jinak než Hong-Kong Brando. To je obchod plnej cetek.

http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=256

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nějaká "showroom" v Praze?
    Od Peca_ce4you v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-05-2008, 13:55
  2. Chybi vam nejaka hra?
    Od bukva v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 168
    Poslední příspěvek: 12-05-2008, 17:06
  3. Kvalitni ochranne folie na displej
    Od Petr Nowak v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-12-2005, 00:58
  4. Kde je nějaká pořádná recenze na MDA I??????
    Od maeko v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-11-2004, 18:01
  5. Nějaká altenativa ke Kontakty?
    Od v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-06-2002, 18:35