Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Originální držák do auta - má vliv na praskání krytu

Nováček
    Registrace
    May 2009

Zdravím,

od ledna mám doma P750 a dost mi popraskal kryt. Reklamace proběhla jako po másle, až skoro nevěřím že jsme v Čechách: v pondělí odpoledne jsem vyplnil formulář na stránkách Asus, v úterý ráno si PDA vyzvedl kurýr a v pondělí jsem ho měl zase zpátky.
    Teď je jako nový, bez prasklin a radši se zeptám: má originální držák do auta vliv na praskání krytu? Jestli jo, radši se poohlídnu po něčem jiným. Mám dieselový auto a občas se držák s PDA docela klepal, nerad bych za měsíc zase reklamoval...

Předem díky za odpovědi,

Martin
    Odpovídat lze po přihlášení

vozkych_ce4you
    Guest

IMHO vezmu-li v potaz kolikrát jsem měl telefon v originálním držáku do auta a v jakých místech mi praskl kryt, ovlivňuje držák praskání krytů minimálně. Řekl bych, že plastové kryty praskají vlivem velké síly "zevnitř" - příliš dotažené spojovací šroubky. Z reklamace se mi telefon vrátil mírně povrzávající, sešroubovaný s menším utahovacím momentem.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Tak bohužel musím potvrdit, co píšeš. Od reklamace to jsou 3 týdny, do držáku v autě jsem ho nedal ani jednou a už mám opět drobnou prasklinu v horní části.

Podobná témata

1. Držák do auta
    Od zury_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 14-11-2009, 19:02
  2. držák do auta
    Od ucitel v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-07-2008, 20:40
  3. Držák PDA do auta
    Od killerGBU_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 03-10-2006, 13:28
  4. Držák do auta
    Od Czetor v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 07-02-2006, 20:12
  5. Držák na PDA do auta
    Od brmbol_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-06-2005, 10:58