Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: POI - SK - Tatrabanka

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Rád by som sa podelil o moju prácu - databázu pobočiek a bankomatov Tatrabanky na Slovensku.
    Myslím že ani jedna databáza polôh pobočiek banky nie je tak podrobná a dúfam že aj presná ako táto moja. Databáza obsahuje aj otváracie hodiny jednotlivých pobočiek, telefónne číslo je na každú pobočku definované spoločne - TatraDialog, každá pobočka má náhodné číslo na Dialog (na Dialog ich je viac).

Zatiaľ je tu zoznam pobočiek vo všetkých mestách podľa abecedy do písmena "P" plus pár náhodných pobočiek - Trnava, Poprad, Šamorín.. Pobočky chcem dotiahnuť behom tohto týždňa do kompletného zoznamu.

Zoznam bankomatov je pre BA dúfam kompletný, v obchodných centrách je zanedbaný viacnásobný počet bankomatov, je označený len ako jeden bod POI. Databáza obsahuje aj zoznam bankomatov pre Trnavu, Liptovský Mikuláš a Piešťany. Postupne sa bude rozširovať podľa mojich potrieb - mesto ako Humenné mi ku šťastiu nechýba, ale ak sa nájde niekto kto by na tom rád spolupracoval, prečo nie?? Rád doplním..

Ak niekto nájdete nejaké chybičky v polohách, dajte vedieť, upravím, posuniem...

[h]29.4.2009 11:00[/h]
    Aktuálna verzia obsahuje kompletný zoznam pobočiek Tatrabanky s ich otváracími hodinami pre všetky mestá SR. Bankomat na Uzbeckej posunutý.. Čo sa týka dvojitého bodu POI, je to preto že tam je aj pobočka. V navigácii málokedy používam pobočky, tie si nedávam zobrazovať, len keď ich potrebujem. A bankomat je na každej pobočke, preto je to druhý bod POI.

[h]1.6.2009 9:15[/h]
    Pridaná nová pobočka v budovách na Galvaniho oproti Avionu aj s bankomatom. Upravené otváracie hodiny pobočky OC Danubia v Petržalke. Upravených zopár pozícií bankomatov - detaily..
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

caf sa.

super napad tieto bankomaty!len tak dalej! :yes:

len ti chcem este nahlasit nejake nezrovnalosti:
    1 bankomat Bratislava KAZANSKA je dva krat...
    2 bankomat Bratislava BILLA UZBECKA je inde...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Tak rád vidím že som to nerobil úplne zbytočne.
    Čo sa týka bankomatu Kazanská, je to preto že tam je aj pobočka, tak sa Ti kryjú POI. Či je tam 2x? Kuknem na to a v ďalšej verzii by to bolo už opravené. Vďaka za upresnenie polohy bankomatu, opravím to v najnovšej verzii!! )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Vydaná nová verzia.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Končím, gratulujem zúčastneným..
    Nemienim bojovať za niečo o čo som sa chcel podeliť.. Ale OK, Vaše pravidlá. Radšej podržať niekoho kto má v databáze 43 bankomatov po celom Slovensku kade-tade a nevenuje sa tomu skoro rok, ako niekoho kto má kompletné mestá, akurát nevie ako to zdielať.
    Stačilo mi, ďakujem za "spoluprácu".