Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkční upomínky

Thomson_ce4you (18)|27.4.2009 06:59
Nastal problém s kalendářem (upomínky). HD mě přestalo upozorňovat na události v kalendáři. Objeví se mi sice na homescreenu, ale neupozorní (nevydá žádný zvuk ani se neobjeví ikona v horní liště - prostě jakoby nebylo nastaveno upozorňování). Podotýkám, že jsem nic neměnil a v HD CZ je originální ROM i Radio. Před tím se mi občas stalo, že se se na homescreenu neaktualizovaly upomínky - pomohl softreset. Hardreset jsem zatím nezkoušel, rád bych to vyřešil bez něj.
Stalo se to již někomu? Nějaká rada? Díky všem za jakékoliv info.
Martincca (41)|27.4.2009 10:06
A zkusil si nastavení oznámení upomínek?

Start, Setting, Zvuky a upozornění, Upozornění, Událost a vybrat Upomínky. Tam zaškrtnout varianty upozornění, které ti vyhovují...
Thomson_ce4you (18)|27.4.2009 11:50
Jasně, to jsem zkoušel. Podotýkám, že mi vše fungovalo OK a z ničeho nic to je nefunkční. Někde jsem četl, že by to mohly způsobovat duplicitní upomínky, ale žádné jsem nenašel.
Zdenek Malinsky (9781)|27.4.2009 17:33
Zkus (postupně, když jedno nepomůže, zkoušej posloupně dál) - Check Notifications, Mem Maid, záloha - HR - obnova, sync všeho, co jde + manuální vyexportování nastavení softů a všech potřebných dat - HR - čistá instalace.
Thomson_ce4you (18)|27.4.2009 21:39
Dík za info. Naštěstí je již problém vyřešen. Stačilo synchronizovat pda s PC - zůstala někde nedokončená synchroinizace po spojení na wifi síť. Sice jsem musel poté znovu nastavit kontakty v rychlé volbě, ale jinak to bylo vše ok.
Martincca (41)|28.4.2009 19:44
[quote=Thomson]Dík za info. Naštěstí je již problém vyřešen. Stačilo synchronizovat pda s PC - zůstala někde nedokončená synchroinizace po spojení na wifi síť. Sice jsem musel poté znovu nastavit kontakty v rychlé volbě, ale jinak to bylo vše ok.[/quote]

Mohu se tě jen zeptat, jak sychronizuješ přes Wifi?

Zdenek Malinsky (9781)|29.4.2009 10:59
Přes Wi-Fi jde synchronizovat jen s Exchange Serverem. Další možností je mít starší PDA (OS PPC 2003SE a starší), kdy synchronizaci přes Wi-Fi umožňoval ActiveSync (3.8 a starší). Od WM 5 a tedy AS 4.x nám tuto libůstku MS zatrhl. Prý kvůli bezpečnosti uživatelů. :?