Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SPB Mobile Shell 3

Nerv (54)|15.1.2010 18:43
Nainstaloval jsem si SPB Mobile Shell v.3.5.3 a po soft restartu v okamžiku kdy najíždí (objeví výzva na zadání PINu) se celé PDA sekne a nejde nahodit telefon. část. TF3D funguje OK. Jediné co mám po hard resetu nainstalováno je WisbarAdvance. V čem by mohl být problém?
Používám original ROMku WM 6.5 s CZ lokalizací.
Zdenek Malinsky (9781)|16.1.2010 11:14
Pokud používáš Spb MS vypni TF a máš-li v nastavení WBA nastaveno, aby nabíhal hned při startu, vypni tuto fujnkci v defaultním task manažeru. Dále bych vypnul ochranu SIM - když ochrana, tak je lepší mít zaheslované celé PDA.
paveluh_ce4you (300)|30.1.2010 16:30
Měl bych dotaz. Nainstaloval jsem si Mobil Shell a protože mi to zabralo moc paaměti tak jsem ho odinstaloval. Po odinstalování mi zůstalo v pravém rohu obrazovky rychlé spuštění SPB Home a nelze odstranit. Mám dojem že se to upraví někde v registrech, ale nevím kde. Díky za radu.
Zdenek Malinsky (9781)|1.2.2010 14:01
Před odinstalací musíš aplikaci nejdříve vypnout.
ttegr (5)|11.2.2010 13:18
Dobrý den,začínám s PDA,pořídil jsem si nedávno starší P535 a nainstaloval jsem SPB Mobile Shell 3.5 a nějak se mi nechce aktualizovat předpověď počasí.Tapnu na tlačítko aktualizovat a nic se neděje.Děkuji předem za radu
TheMelin (1642)|11.2.2010 17:34
máš nastavené internetové připojení, nebo jsi v době aktualizace připojen k WiFi?
Máš správně nastaven datum?
ttegr (5)|13.2.2010 11:25
měl jsem špatně nastevení připojení k netu,ale auto matická aktualizace se mi sama nespustí,musim manuálně a ani se pak sama neodpojí od GPRS
TheMelin (1642)|13.2.2010 11:28
Máš v nastavení SPB Mobile Shell nastavené automatické aktualizace třeba po 4 hodinách?
ttegr (5)|14.2.2010 10:42
jasně,to mám od začátku
IPELI (33)|9.3.2010 14:38
Nevíte náhodou jak měnit barvy? Vyberu "téma" vyberu barvu a nic. Je nějaká finta?
zvirek_ce4you (0)|10.7.2010 09:48
Mám nově Omnii II ( narozdíl od předešlého PDa nemá směrový kříž a stylus ), tudíž bych potřeboval upřednostnit samsungácké Touchwiz aplikace ( upravené pro prsty ), před defaultními WM 6.5 aplikacemi.
Problém je , že SPB-MS otevírá ty defaultní WM 6.5 aplikace ( myslím tím zprávy, emaily, kalendář, WMplayer atd.)

1. Jde toto někde nastavit, aby mi otevřel ty aplikace z TouchWiz rozhraní ? ( nemyslím tím teď vytahat si je na plochu SPB, to umím, ale aby po kliknutí na ikonu o přijaté zprávě u SPB se otevřel TouchWiiz přehled zpráv, nikoliv defaultní WM 6.5 )

2. Je možné nějakým způsobem dostat na plochu SPB ikony Widgetů z TouchWiz ? ( aplikace z TouchWiz tam dostat umím, ty jsou normálně v programech , ale ty Widgety nikde nejsou, resp. nevím, kde bych je měl hledat ( v jakém adresáři ? ))

Předem dík za odpověď
dalid (56)|12.7.2010 12:14
Ahojte. Do Omnie 2 som cez vikend dal Mobile shell 3.5.4. Mam ale pocit, ze mi nejako rychlo zerie bateriu. Nestretli ste sa s tymto?
Na druhej strane je pravda ze TouchWiz nemal priamo indikator stavu baterie na obrazovke today a stav baterie som nemal stale na ociach... No s TouchWizom mi Omnia vydrzala spravidla 3 dni (par krat dokonca 4 dni), ale teraz pri SPB mam uz cca 40% baterie vybitej, za cca 20 hodin od plneho nabitia..
Pripadne beziace pogramy na pozadi su ukoncene, cez spravcu uloh.
Davnejsie som mal SPB mobile shell na Asuse P535, ten mi vyrzal na 1 nabitie cca 2 dni.
Vdaka za Vase typy. :bulb: :?: