Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: P535 a Vodafone Live!

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Zdravim, mám dotaz, když nastavím připojení na wap dle navodu na vodafone.cz jede mi pouze opera a explorer a to na portu wap: 9210 a http: mam port: 80, ale nejde me ani icq ani skype..zrejme chyba v portech proxy ale nemuzu nikde najit co kde nastavit. pres wifi jede vse ok se standartnim nastavenim. Muzete mi prosim pomoci, co kde nastavit, aby mi icq a skype jelo pres pripojeni Vodafone live!

win: 6.1 cz

Dekuju moc. uz si vážne něvím rady a snad to pomuze i tem co taky nevedi jak na to.Jinak mi pulrocni akce upadne a ja si ji ani nevyuziju

Elfik.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

apn internet jsi zkousel?

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Mě jde omezeně s připojením Vodafone Live Opera + IE ale na portu 9201.To nastavení portu na 9201 je nakonec i tady
    techforum

Plnohodnotné prohlížení wap s Vodafone Live mi šlo dříve s WM 6.0 , s WM 6.1 CZ mi to vše tak pěkně nenačte, ale WM 6.1 CZ mi za to stojí.
    ICQ ani Skype ti přes Vodafone Live nepůjde, na to je třeba použít Vodafone GPRS,které máš už prednastavené od operátora, jinak nastavení je opět zde
    nastavení techforum
    ICQ přes GPRS zas tak moc peněz nestojí, Skype používám jen přes WiFi.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Tak to je naprd, takze jedine pres meeboo.com pres web trebas atd. skoda

Podobná témata

1. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 18-12-2008, 12:20
  2. X500 a Vodafone live, sms gratis
    Od haldy_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 5